NAUJIENOS

„Mingės poilsio“ siūlomos vandens pramogos

Kategorija:

Miestas:

Poilsio ir pramogų kompleksas „Mingės poilsis“ siūlo išbandyti įvairias vandens pramogas: ekskursijas kateriais, išvykas laivais, vandens slides, vandenlentes, irklentes, jėgos aitvarus su patyrusiais  vandens pramogų instruktoriais, jėgos aitvarų kursus su sertifikuotais IKO instruktoriais.

 Ekskursijos kateriais ar laivais

Siūlome pamiršti kasdienybę ir leistis į nepakartojamą kelionę vandeniu. Jums bus sudarytas individualus maršrutas, priklausantis nuo grupės dydžio, oro sąlygų, laiko, bei Jūsų pageidavimų. Nuostabi Nemuno deltos gamta, pakrantės, paukščiai. Galėsime sustoti ir aplankyti švyturius, vandens kėlimo stotis. Svarbiausia – nepamirškite fotoaparato!
Valandos ekskursijos kaina kateriu tik nuo 40 eurų!

Vandenlentės

Skrieti vandenlente paskui katerį – puikus vasaros užsiėmimas ir jėgų išbandymas. Mokykitės naujų triukų, o nemokančius kaip mat pastatysime ant lentos, tai tikrai nėra sudėtinga. Visą reikalingą įrangą suteikiame. Valanda, kainuojanti 60 eurų yra skirta 2-4 asmenims.

Vandens slidės

Vandens slidės – puikiausia šiltojo metų sezono pramoga. Jei nesate patyręs, suteiksime visą reikalingą pagalbą bei įrangą, o jei esate profesionalas, beliks mėgautis puikia Nemuno deltos gamta ir vandeniu. Valanda tempimo vandens slidėmis kainuoja 60 eurų, tačiau net ir ištvermingiausiam užteks pusvalandžio, todėl siūlytume valandą dalintis su draugu.

Plaukiojimai irklentėmis

Pasijuskite vaikštantys vandeniu. Puiki pramoga ir fizinė veikla visai šeimai. Organizuojame plaukimus grupėms žmonių (8-10) su patyrusiais gidais Nemuno Deltos vandens telkiniuose. Stebėkite paukščius, žuvis, retus augalus. Plaukti galite ir su mažais vaikais, jie tiesiog įsitaisys ant Jūsų irklentės.
Kaina apie 20 eurų. Sudarome individualius maršrutus ir pažadame napamirštamus įspūdžius.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=keziu9wwIC0

Daugiau informacijos:
Adresas: Marių g. 3, Ventė, Šilutės rajonas
Kontaktai: +370 633 72325
El.paštas: info@mingespoilsis.lt
www.mingespoilsis.ltVėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Reklama