NAUJIENOS

„Prisiminimai iš Ilgojo baltojo debesies šalies“

Kategorija:

Miestas:
Trakų viešojoje bibliotekoje atidaryta Antono Liachovičiaus kūrybinių darbų paroda „Prisiminimai iš Ilgojo baltojo debesies šalies“. Parodoje eksponuojamos fotografijos ir paveikslai, sukurti kelionės Naujojoje Zelandijoje metu ir grįžus namo.
Parodos autorius papasakojo apie savo kelionės įspūdžius keliaujant po tolimą šalį, į kurią jis sugrįžo antrą kartą. Parodos pavadinimą pasirinko iš maorių (polineziečių gentys, gyvenančios Naujojoje Zelandijoje), nes išvertus iš jų kalbos Naujoji Zelandija ir yra Ilgojo baltojo debesies šalis. Ši šalis autorių sužavėjo ir tuo, kad joje yra beveik visos landšafto rūšys ir daugybė floros ir faunos, kurių nerasi kitose pasaulio vietose.
Antonui buvo sudėtinga užduotis iš tūkstančio nuotraukų atrinkti parodai labai nedaug, čia jam padėjo ir patarė Edita Tamulytė, „Editos dailės studijos“ vadovė. Lankydamas šią studiją, Antonas semiasi dailės pagrindų.
Pristatymo metu autorius išsamiai ir vaizdingai papasakojo apie tas vietas, kurios užfiksuotos nuotraukose. Parodos dalyviai galėjo ne tik matyti nepakartojamus vaizdus, bet ir „pakeliauti“ po egzotinę šalį. Nors parodoje vyrauja fotografijos darbai, bet autoriui artimesnė tapyba. Parodoje demonstruojami ir penki piešti darbai, kuriuose pavaizduoti Naujosios Zelandijos vaizdai.
Antono aistra ne tik fotografija ir tapyba, bet ir kelionės, kuriose jis išbando ir kitus savo pomėgius – žvejybą bei medžioklę.
Ši pirmoji personalinė Antono paroda jau buvo eksponuota rugpjūčio mėn. LR Seimo Jungiamojoje galerijoje.  Trakų viešojoje bibliotekoje Antono Liachovičiaus kūrybinių darbų paroda bus eksponuojama iki gruodžio 1 d. Kviečiame apsilankyti!
 
Irena Jocienė
Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama