NAUJIENOS

Antrus metus Joniškyje organizuojamas šokių projektas ,,Šok su senjoru“ vėl sulaukia didelio žiūrovų susidomėjimo

Kategorija:

Šiemet jis įvyks lapkričio 15 dieną Joniškio pramogų centre ,,Žilvinas“. Šokio svaiguliui neatsispyrė 9 konkursinės ir dvi nekonkursinės dalyvių poros. Šiemet, kitaip negu pernai, plečiasi dalyvių geografija. Pernai didžioji dalis šokių projekto dalyvių buvo iš Joniškio miesto. Šiemet ant šokių parketo žengti pasiryžo Žagarės miesto, Skaistgirio miestelio, Veršių, Pavirčiuvės kaimų gyventojai. Žinoma, didžioji dalis šokėjų – joniškiečiai. Džiugu, kad projekte dalyvauja ne tik miesto, bet ir rajono gyventojai.

Šiemet, kitaip negu pernai, renginio metu pasirodys ir dirbantis jaunimas. Pernai šoko moksleiviai ir pirmakursiai studentai. Tiesa, projekte dalyvavo ir žurnalistė iš Šiaulių.

Projekto dalyvių šokius vertins garsūs Lietuvos šokėjai Katerina Voropaj ir Vadimas Šuško, šokių studijos ,,Salida“ vadovas Justinas Jurkaitis.

Didžiausios padėkos verti projekto choreografai, nes jų darbo indėlis šiame renginyje didžiausias. Be šių žmonių darbo žiūrovai negalėtų džiaugtis tuo, ką mato. Galbūt daugeliui atrodo labai paprasta mokyti šokti du skirtingo amžiaus žmones. Visų pirma tai yra titaniškas darbas – reikia ne tik surasti šokį, kurį galėtų šokti pora, bet ir išmokyti juos vienodai atlikti judesius, žingsnius. Jei vienam išeina greičiau išmokti, tai su kitu reikia daugiau padirbėti, kad būtų geras galutinis rezultatas. Galų gale tai ne tik šokis, bet ir dviejų, skirtingų kartų atstovų bendravimas, supratimas.  Žmonės bendrauja, įgauna pasitikėjimo savimi, aktyviai leidžia laiką. To, manau, reikia tiek jaunam, tiek vyresniam žmogui. Juk ne metuose esmė. Šokyje tarsi pranyksta amžius, išsilavinimas, socialinė padėtis. Išlieka judesiais išreiškiama emocija, bendravimas, abipusis supratimas, dovanojamas grožis žiūrovams. Kitaip tariant, dovanojama šventė visiems.

Šiemet konkursines ir nekonkursines šokėjų poras ruošia vyriausiasis rajono, Joniškio kultūros centro choreografas Vitoldas Krajinas, Joniškio ,,Aušros“ gimnazijos choreografė Sigma Jonušienė, Joniškio A. Raudonikio meno mokyklos choreografė Vilma Černauskienė, Skaistgirio vid. mokyklos choreografas Andrius Petkauskas, šokių studijos ,,Salida“ choreografė Daiva Katinienė, Joniškio M. Slančiausko progimnazijos choreografė Sandra Paulavičienė.

Projekto generaliniai rėmėjai ir globėjai yra europarlamentaras Rolandas Paksas ir Joniškio rajono savivaldybė. Pagrindinius prizus konkurso poroms nugalėtojoms steigia Europarlamentaras Zigmantas Balčytis, LR Seimo narys Vitalijus Gailius.

Renginio metu pasirodys šiuolaikinių šokių klubo ,,Flamingas“ šokėjos. Šis klubas papuošė dalį mūsų renginio dalyvių. Be jų žiūrovai išvyks ,,Ugnies valdovų“ pasirodymą, koncertuos grupė ,,16 Hz”. Padovanoti šokį pažadėjo Katerina Voropaj ir Vadimas Šuško.

Prie šio renginio organizavimo prisideda Joniškio rajono jaunimo asociacijos ,,JAUNIMO IMPERIJA“ nariai su vadovu Andriumi Petkausku, kuris yra vienas šio projekto choreografų. Antrus metus iš eilės kartu su jaunimu mes rengiame šį projektą. Pasitardami su Andrium, numatome renginio temą, tariamės dėl visų organizacinių klausimų.  

Malonu stebėti pasiruošimo renginiui procesą, kada visi – organizatoriai, choreografai, senjorai ir jaunimas, artėdami prie bendro tikslo, įdeda tai, ką turi geriausio – patirtį, žinias, nuoširdų darbą, pastangas, o svarbiausią širdį. Tik nuoširdumo gijomis ir atsakingu darbu sukurtas reginys suteiks žiūrovui teigiamas emocijas.  Geriausia padėka projekto dalyviams – laimingos žiūrovų akys.

 

Erika Šivickaitė

Nuotraukoje: 

Jau antrus metus projekte dalyvaujanti ponia Regina Bernatavičienė ir projekto naujokas - Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Aivaras Rudnickas.

 


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama