NAUJIENOS

Aplinkosaugos pareigūnai ir ekstremalios padėties šalyje metu kovoja su pažeidimais

Kategorija:

Miestas:

Nuo karantino pradžios Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) pareigūnai dirba aktyviu aplinkosauginės kontrolės režimu.

Praėjusią savaitę AAD Pranešimų priėmimo skyrius gavo 453 pranešimus apie aplinkosauginius pažeidimus. Daugiausia jų buvo susiję su atliekų tvarkymu: apie neteisėtą deginimą – 84 pranešimai, tvarkymo reikalavimų pažeidimus – 45.

Aplinkosaugos pareigūnai sklaido ir brakonierių viltį, kad šiuo metu atrištos rankos savivalei. Praėjusią savaitę buvo užregistruota 60 pranešimų apie žvejybos reikalavimų pažeidimus ir 15 – apie medžioklės.

Tarp kitų užregistruotų pranešimų apie galimus pažeidimus – informacija apie oro taršos atvejus (52), autoįvykius su laukiniais gyvūnais (42), nuotekų tvarkymo reikalavimų nesilaikymą (29), neteisėtus kirtimus (23), vandens taršą (11) ir kt.

Gavus pranešimą apie aplinkosauginį pažeidimą, į vietą siunčiami AAD pareigūnai. Jie budi ir poilsio bei švenčių dienomis.

Aplinkos ministerija kviečia gyventojus iš karto, vos pastebėjus, pranešti apie skriaudžiamą gamtą, aplinkos teršimą ar niokojimą bendruoju pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai AAD tel. (8 5) 273 2995.

Strateginės komunikacijos skyrius


Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Lietiniai su vištiena ir pievagrybiais

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama