NAUJIENOS

Ateik – sužinok ir išmok

Kategorija:

Miestas:
Gerbiamieji,
Balandžio 23 d. startuos Nacionalinė bibliotekų savaitė „Ateik – sužinok ir išmok“ .  Ši savaitė – jau graži pavasario tradicija, devyniolika metų iš eilės rengiama visose Lietuvos viešosiose bibliotekose. Kviečiame skaitančius, internete naršančius, kuriančius apsilankyti savaitės renginiuose, parodose, mokymuose, akcijose, kurie vyks Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje ir jai priklausančiose kaimo ir miestelio bibliotekose!

 Balandžio 24 d. trečiadienį, 13 val. Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Interneto skaitykloje (2 a.) vyks Geriausių Pasvalio krašto skaitytojų apdovanojimų šventė:
13.00 val. – elektroninei Pasvalio krašto bibliotekai skirtos parodos „Dešimt metų su Pasvalia“ pristatymas (http://www.pasvalia.lt/);13.30 val. – Geriausių skaitytojų apdovanojimai; 14.00 val. – Mykolo Karčiausko ir Jono Strielkūno atminimo popietė „Bet būties toks trumpas skrydis“. Poetų kūrybą skaitys ir prisiminimais dalinsis aktorė Olita Dautartaitė.
Balandžio 25 d., ketvirtadienį, 14 val. Pasvalio Mariaus Katilškio viešosios bibliotekos Interneto skaitykloje (2 a.) vyks pokalbių popietė su poetu, prozininku, literatūros kritiku, humanitarinių mokslų daktaru Rimantu Kmita. Su svečiu kalbėsimės apie jo laiką ne Lietuvoje – studijas, vertimus, keliones, o taip pat jo neįprastą romaną „Pietinia kronikas“, parašytą šiaulietiška šnekta ir 2017 m. išrinkta geriausia metų knyga suaugusiems.
Balandžio 30 d., antradienį, 12 val. Pasvalio Mariaus Katilškio viešosios bibliotekos Interneto skaitykloje (2 a.) vyks konferencija „Lietuvių prozos kelias: nuo Biliūno iki Granausko“
Pilną Nacionalinės bibliotekų savaitės programą Pasvalio rajone rasite:
 http://www.psvb.lt/lt/naujienos/5106-kvieciame-i-2019-m-nacionaline-biblioteku-savaite

Nacionalinę bibliotekų savaitę Pasvalio rajone remia: 

Pasvalio rajono savivaldybėPasvalio rajono laikraštis „Darbas“Lietuvos kultūros taryba  

Maloniai kviečiame apsilankyti!
Renginiuose gali būti fotografuojama ir filmuojama reklamos tikslais.  

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama