NAUJIENOS

Bendruomeninės instaliacijos "Lankstyti žmogų" pristatymas

Kategorija:

Miestas:
Paveikslų galerijos paviljonas „Galerija be sienų“, K. Donelaičio g. 16, Kaune
gruodžio 12 d., ketvirtadienį, 17.30 val.
kviečiame į bendruomeninės origami instaliacijos „Lankstyti žmogų” pristatymą.
400 popierinių žmogeliukų sukibo į vientisą Žmogų, drąsiai žengiantį į miestą su bendrystės misija. Kviečiame švęsti pirmąjį šio Žmogaus kelionės žingsnį „Galerijoje be sienų“.
Origami žmogeliukus išlankstė „Pagalbos moterims linijos“ savanorės ir muziejaus senjorių klubas „PRIEmenė“ drauge su atvirų lankstymo dirbtuvių dalyviais. Rugsėjo ir spalio mėnesiais parodoje „Atminties popierius“ vykusiuose susibūrimuose popierius tapo socialine medija, iššūkiu, paskatinusiu būti drauge, dalintis patirtimis ir emocijomis. Dirbtuvių fotodokumentika, jų metu kilusios mintys ir popieriniai žmogeliukai virto „Galerijos be sienų“ paroda.
Bendrystės Žmogaus sutiktuvių vakaras tęsis parodoje „Atminties popierius“. Jūsų laukia speciali ekskursija ir bendravimas su „Lankstyti žmogų“ dirbtuvių komanda: „Pagalbos moterims linija“, senjorių klubu „PRIEmenė“, muziejaus socialinių projektų kuratore Rūta Klevaite, edukatore Agne Taliūte ir bendruomenių platformos „Mažosios istorijos“ kuratorė Aukse Petruliene.
 
Paroda veiks: 2019 12 12–2020 01 27
 
Papildomą informaciją teikia: Auksė Petrulienė tel. 8 612 442 72
 

 
Kviečiame atvykti.


Vida Labanauskienė
Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus
Švietimo ir informacijos skyrius
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Muziejus – geriausia vieta mokytisJonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama