NAUJIENOS

Dėmesys kitam išnyks?

Kategorija:

Miestas:

 

Šiais laikais žmonės tampa vis labiau uždaresni ir nebepastebi kitų, galbūt tų, kuriems labai reikia pagalbos. Apie savanorystę programos dalyvė „Tu ir aš – kartu mes galia“ Eglė Užkuraitė kalbasi su Tauragės „Versmės“ gimnazijos neformalaus švietimo ir pagalbos mokiniui skyriaus vedėja Margita Bertuliene.

 

Kas, Jūsų manymu, yra savanorystė?

–Manau, kad savanorystė – tai pasiaukojimas, kito žmogaus pastebėjimas.

Kuo savanoriška veikla gali būti naudinga jaunam žmogui?

–Labai daug kuo. Ji padeda pamatyti kitokį gyvenimą. Pavyzdžiui, jaunimas, kuris renkasi savanorystę užsienyje, turi nuostabią galimybę pamatyti kitą šalį, pažinti jos kultūrą, žmones. Taip pat tai prideda gyvenimiškos patirties. Manau, naudinga dar ir tuo, jog jaunas žmogus gali geriau save pažinti ir suprasti.

Kaip savanoriai gali įsilieti į Tauragės rajono gyvenimą?

–Įvairiapusiškai. Labai daug sferų kur galima nuveikti naudingų darbų. Pradedant aplinkos tvarkymu, pavyzdžiui, poilsiaviečių, esančių Oko miške priežiūra, taip pat pagalba gyvūnams, baigiant dėmesiu ir globa seniems žmonėms bei neįgaliesiems.

Kaip Jūs vertinate gimnazijoje vykdomą projektą „Tu ir aš kartu – mes galia“ ir ko tikitės iš jo?

–Tik teigiamai. Tikiuosi, kad ši savanoriška veikla vyks ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų. Tai yra neapsiribos vien tik mokyklos gyvenimu ir bendruomene, bet žvelgs kur kas plačiau.

Ko palinkėtumėte savanoriams?

–Ryžto, pasitikėjimo savimi,  bei tikėjimo kitais ir gerais darbais.


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Muziejus – geriausia vieta mokytisJonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama