NAUJIENOS

Domėtasi maitinimo kokybe švietimo įstaigose

Kategorija:

Miestas:

Spalio 23 d. aplankytos kelios Radviliškio miesto ir rajono švietimo įstaigų valgyklos. Papietauta Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje, V. Kudirkos progimnazijoje, Gražinos pagrindinėje mokykloje ir Šeduvos gimnazijoje.

Prieita išvados, kad daug kas priklauso nuo mokyklos vadovo, nuo mokyklos tarybos aktyvumo, nuo maisto gamintojų gebėjimų. Kainos nedidelės, skonis normalus, viskas valgoma, bet sudėties ir kaloringumo klausimus spręsti reikia palikti specialistams. Būtina atkreipti dėmesį į mokamo ir nemokamo maitinimo organizavimo skirtumus, kalbėti apie kainos, estetinio vaizdo ir pasirinkimo aspektus.

V. Kudirkos progimnazija

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitetui pavesta nagrinėti šį klausimą iš esmės, organizuoti susitikimą su mokyklų vadovais, kurie galėtų suaktyvinti mokyklų tarybas ir kreiptųsi į specialias laboratorijas dėl maisto kaloringumo nustatymo.

Lizdeikos gimnazija. J. Pranys, K. Dambrauskas

Mokyklų valgyklose pietavo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, jos pavaduotojas Justinas Pranys, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai Jonas Povilaitis, Vytautas Krikščiūnas, Justinas Kvėglys, Kęstutis Dambrauskas, Jurgis Baublys, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Plukienė, Šeduvos seniūno pavaduotoja Aušra Stanevičiūtė.

Lizdeikos gimnazija

V. Kudirkos progimnazija

Radviliškio rajono savivaldybės informacija


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama