NAUJIENOS

Fortūnos energetinis receptas balandžio 6–12 d.

Kategorija:

Miestas:
Šią visą Didžiąją savaitę Fortūna kiekvienam linki  sveikatos, energijos ir ypatingos Dangaus, kaip Visatos šventovės,  palaimos.
 
Pažvelk  kas vakarą į Dangų. Kiek žvaigždžių, žvaigždynų, planetų!.. Tai dieviška Kūrėjo dovana visiems mums. Tai įrodymas, kad kurdamas Jis  buvo apimtas nepaprasto kūrybos  azarto ir meilės mums visiems. Juk galėjo būti visame Danguje tik mūsų žemelė, virš jos žibintuvėlis-saulutė. Ir žmonėms, visai žemės gyvybei, augalijai to pakaktų: gyvenkite, aukite, dauginkitės...

Ne! Visas tas Dangaus turtas, tas nuostabus Dangaus paveikslas – tai dovana visiems žmonėms, tai Kūrėjo laiškas mums, kad ir mes (juk esame sukurti pagal Dievo paveikslą ir panašumą) jį perskaitę gyventume kurdami, mylėdami, kad  būtume apimti tokio paties gyvenimo meilės ir kūrybos azarto!

Dangus – tai Visatos šventovė, dalinanti savo dovanas, priimanti mūsų maldas, teikianti palaiminimą ir meilę Gyvenimui. Kai tu, lyg rūbus, nusimetęs visas žemiškas mintis lieki vienas prieš Dangų, lieki vienas su Dangumi, kai pasiunti į Dangų savo norus, savo maldas, tai supranti, kad Dangus – tai  Visatos šventovė, žvaigždės – Dangaus šventovės altoriaus žvakutės... TAI, KO NORI TU – NORI IR DANGUS, NORI VISATA.
Sugauk Tau siunčiamus Dangaus virpesius (A. Einšteinas teigė, kad visa Visata – tai energetinių virpesių šaltinis, juos priimdamas padarė savo didžiuosius atradimus), palaimink Dangų, kad Jis palaimintų Tave.
Iš visų jėgų Fortūna linki Tau linksmų (linksmumas – tai energija), viltingų dienų, kad neliktų virusų, kad būtume sveiki, gyventume ilgai ir laimingai.
 
 

P. S. Kadangi yra nemažai vienišų, prislėgtų gąsdinančios informacijos žmonių, kurie neturi su kuo išsikalbėti, pasidalinti savo pergyvenimais, aš, kaip visada, siūlau kasdien nuo 16 iki 17 val. paskambinti man tel. +370 687 75147.  Kartais žodis veikia ir kaip vaistas, ir kaip sveikatos energija.
Ačiū visiems, kurie  anksčiau jau išspausdinta „Albumo terapija“ ne tik pasinaudojo, bet ir ruošiasi pas mus išleisti apie save ir artimuosius savo knygą. Juk nuotraukų albumas – tai jau beveik ir knyga, tereikia  tik nedidelių komentarų.
 
Jeronimas Laucius,
rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas
 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama