NAUJIENOS

Futbolo klubas „Panevėžys“ išlydėtas siekti pergalių

Kategorija:

Miestas:
Šiandien Panevėžio miesto savivaldybė Dailės galerijoje suorganizavo FK „Panevėžys“ palydėtuves į 2020-ųjų futbolo sezono kovas.
 
Savivaldybės atstovai komandai linkėjo sportinio užsispyrimo, sėkmės siekiant pergalių ir įteikė atminimo dovanų.
 
FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas akcentavo, kad klubas panašus į savo miestą – turi ambicijų. Šiemetės – patekti į A lygos ketvertuką, o galbūt net iškovoti medalius. O tam ypač svarbus miesto užnugaris ir palaikymas.
 
Komandos vyr. treneris Alexandru Kurteian tvirtino, kad fizinis pasirengimas, taktika svarbu, tačiau pergalės garantas – galvoje: „Turime jaustis laimėtojai, kad iš tiesų pasiektume pergalių“.
 
Lietuvos A lygos čempionatą FK „Panevėžys“ pradės kovo 6 d. Vilniuje su vietos „Žalgiriu“.
 
A lygoje šiemet rungsis 6 ekipos: Marijampolės „Sūduva“, Vilniaus „Žalgiris“ ir „Riteriai“, Kauno „Žalgiris“, „Panevėžys“ ir Gargždų „Banga“.

 
LFF I lygoje kovos FK „Panevėžys“ B komandos jaunimas. Varžovai bus Telšių „Džiugas“, Alytaus „Dainava“, FA „Šiauliai“, Kauno „Hegelmann Litauen“, Vilniaus BFA, „Žalgiris“ B, „Riteriai“ B, Mažeikių „Atmosfera“, Kretingos „Minija“, „Jonava“, Kauno „Žalgiris“ B, „Sūduva“ B, FK „Nevėžis“. Pirmas keturias vietas užėmusios komandos galės pereiti į A lygą.
 
 
Komunikacijos skyrius
 

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama