NAUJIENOS

Garbingo jubiliejaus proga pasveikintas rusniškis Vytautas Morkevičius

Kategorija:

Miestas:

Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputis ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvydas Šimelionis jubiliejinio – 90-ojo – gimtadienio proga pasveikino visų mylimą bei gerbiamą rusniškį Vytautą Morkevičių.

„Visuomet džiugu sveikinti tokio garbingo jubiliejaus proga. Jūsų metai buvo kupini įvairiausių patyrimų – ir skaudžių, ir laimingų. Bet šiandien prieš mus stovite besišypsantis, o tuo džiaugiamės ir mes visi“, – kalbėjo mero pavaduotojas S. Šeputis.

1952 m. jis baigė tuometį Klaipėdos žemės ūkio technikumą gaudamas jaunesniojo agronomo diplomą. Darbštus Vytautas buvo, todėl neilgai trukus buvo paskirtas į vyriausiojo agronomo pareigas, o vėliau ir ūkio direktoriumi. Kaip geriausius ir produktyviausius metus Vytautas prisimena Rusnės ūkyje. Anot jo, čia buvo geriausios sąlygos dirbti.

Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė taip pat pasidžiaugė rusniškiu, kurio asmenybė daug davė Rusnės salai ir jos žmonėms. „Mes jumis ir gražia jūsų šeima labai didžiuojamės ir džiaugiamės, kad galėjome pažinti“, – sveikindama kalbėjo D. Drobnienė.

Komunikacijos skyrius


Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Lietiniai su vištiena ir pievagrybiais

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama