NAUJIENOS

iPhone telefonai – patys populiariausi Lietuvoje?

Kategorija:

Miestas:

Kiekvienais metais technologijų asai atskleidžia tyrimus, suformuoja statistiką, kuri parodo tam tikras tendencijas. Šis straipsnis yra skirtas aptarti mobiliųjų gamintojų poreikį Lietuvoje. Nors mūsų šalyje kiekvienais metais pristatoma dešimtimis inovatyvių telefonų, tačiau tyrimai atskleidžia, kad iPhone, net ir senesnio modelio, vis dar lieka lietuvių pasirinkimas nr. 1.

 iPhone vertinamas dėl tvirtumo

Nors iPhone 7 ekrano keitimas reikalingas gana dažnai, tačiau meistrai tikina, kad lyginant su kitais išmaniųjų modeliais - Apple produkcija yra viena tvirčiausių ir jai rečiausiai reikalingos korekcijos. Kodėl? Pirmiausia - dėl mažesnio, nei daugelio standartinių telefonų, ekrano. Kiti populiarieji gamintojai Samsung bei Huawei vis dar stengiasi gaminti didesnio dydžio telefonus, tad ir kritimai, dužimai yra kur kas dažnesni. Kadangi Apple koncepcija vis dar yra mažas, lankstus telefonas rankose – natūraliai ir iPhone 8 stikliuko keitimas reikalingas kur kas rečiau. Vis dėlto, jeigu taip nutiktų, kad remonto prireiktų, patikiname, kad iPhone 7 ekrano keitimo kaina nėra labai didelė.

Kas konkuruoja su iPhone 2019-ais metais?

Nors iPhone dažnai vadinamas pačiu populiariausiu telefonu, tačiau tam tikri kitų gamintojai modeliai dažnai lenkia ir Apple produkcijos gaminius. Labai giriamas Samsung Galaxy S9 Plus, kuris dar nuo 2018-ųjų metų yra tituluojamas pačiu geriausius Android tipo telefonu. 

Iš Android tipo taip pat vertinamas ir Samsung Galaxy S9. Labiausiai naršytojai džiaugiasi puikia raiška, tačiau nepatenkinti trumpai tarnaujančia baterija. Žinoma, kai telefonas tampa kompiuteriu ir juo naršoma nuo ryto iki vakaro - galbūt tai neturėtų labai stebinti? Visgi, meistrai priduria, kad iPhone baterijos keitimas  reikalingas kur kas rečiau nei kitų modelių. Kadangi šiuo mobiliuoju tikrai taip pat naršoma daug, tai gali parodyti tik tai, kad akumuliatorius yra patvaresnis.

Ką mums pasiūlys ateitis?

Kadangi konkurencija yra didelė, natūralu, kad gamintojai klientams stengiasi pasiūlyti inovatyviausių modelių telefonus, kurie turi dar daugiau funkcijų. Tiesa, daugeliui telefonų naudotojų norisi, kad geriau būtų tobulinamos esamos mobiliojo funkcijos, kaip kad ilgiau tarnaujanti baterija bei atsparesni smūgiams stikliukai. 

Tuo tarpu gamintojai žada, kad pirkti internetu bus dar paprasčiau, taip pat, mobiliesiems taikoma kur kas didesnė apsauga, galiausiai, siūloma stiliaus įvairovė, kuri formuos mobiliuosius kaip įvaizdžio komponentą.


 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama