NAUJIENOS

Izoliacija Radviliškio rajono savivaldybėje

Kategorija:

Miestas:

Iš bet kokios užsienio šalies grįžusiems asmenims saviizoliacijai, jei nėra galimybės to padaryti namie, Radviliškio rajone yra numatytos kelios vietos. Apgyvendinimo koordinatorius neturintiems galimybės izoliuotis namuose – tel. (8 422) 69 042, socialinės pagalbos koordinatorius (aprūpinimas maistu ir kitomis būtiniausiomis priemonėmis) – tel. (8 422) 69 058.

Asmenims, kuriems reikalinga izoliacija, Radviliškio rajono savivaldybė suteiks būstą, užtikrins šildymo, vandens, elektros tiekimą, miegamąją vietą.   Izoliacijos pageidaujančių asmenų prašoma turėti savo patalynę ir pasirūpinti maistu.

Veiksmai norintiems izoliuotis:

1. Grįžtate iš užsienio į Radviliškio rajoną, skambinate telefonu (8 422) 69 042. PRAŠYMAS – skambinkite iš anksto, kad būtų galima suderinti veiksmus su artimaisiais ir izoliaciją užtikrinančiais asmenimis.

2. Susiderinus veiksmus, jums skiriama izoliacijos vieta.

Viešojoje erdvėje pasirodė informacija apie izoliacijos patalpas, kurių sąlygos netenkina izoliuotis norinčių asmenų pageidavimų. Radviliškio rajono savivaldybė daro viską, kad minimalios gyvenimui tinkamos sąlygos būtų užtikrintos, bet supraskite, kad situacija yra sudėtinga ir reikalauti viešbučio sąlygų šiuo metu nėra labai tinkama.

Taip, pirmoji izoliacijos vieta nebuvo puikiausios būklės. tuo metu Radviliškio rajono savivaldybė nebuvo gavusi atsakymo iš kitų galimų izoliacijos vietų. Deramasi su rajone veikiančiais viešbučiais, kaimo turizmo sodybomis dėl galimybės priimti izoliuotis norinčius asmenis. Kai kurie viešbučiai atsisako prisidėti, bet yra tokių, kurie geranoriškai sutinka bendradarbiauti. AČIŪ jiems.

Štai kelios nuotraukos iš tų vietų, kurios dabar yra siūlomos izoliacijai:

 

KUR UŽSIREGISTRUOTI GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO

Jei 14 dienų laikotarpiu lankėtės užsienyje, maloniai prašome užpildyti anketą, kurią rasite čia:
https://nvsc.lrv.lt/covid-19?fbclid=IwAR1jheM79PNhS0qgrrZJTQ0jJ_G6_dQd1fxK2i4D_T3lEcvSpiDxCwpoOcc

Duomenys bus naudojami tik koronaviruso epidemiologinės priežiūros tikslais, kad virusas neišplistų šalyje. Asmens duomenys tvarkomi griežtai laikantis Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą, reikalavimų.

Informaciją apie save galima pateikti ir šiais būdais: tel. nr. 8 5 2124098, el. paštu info@nvsc.lt.

Per šias 14-lika dienų rekomenduojama vengti socialinių kontaktų (nesilankyti viešose vietose, pagal galimybes nesinaudoti viešuoju transportu, stengtis laikytis ne mažiau kaip 2 metrų atstumo nuo kitų žmonių, nesikviesti svečių į namus ir pan.).

Radviliškio rajono savivaldybės inf.

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama