NAUJIENOS

Jau turime kandidatę į titulą MOTERIS SAULĖ 2019

Kategorija:

Miestas:

2020 m. sausio 24 d. Šiaulių kolegijoje įvyko pirmasis konkurso  MOTERIS SAULĖ 2019 komisijos posėdis. Jo metu iš 21 įvairių organizacijų, draugijų ar įstaigų pasiūlytos pretendentės į šį titulą buvo atrinktos 7, kurios atstovaus visoms Šiaulių apskrities savivaldybėms.

Komisijos balsų dauguma nulėmė, kad šiais metais Pakruojui konkurse atstovaus muzikos pedagogė ARINA JANELIŪNIENĖ.

Arinos kandidatūrą konkursui pateikė ir anketą užpildė Pakruojo kultūros centras. Anot teikėjų, Arina žavi savo visuomeniškumu, geranoriška pagalba organizuojant renginius ir papildant jų programą puikiais savo ir ugdytinių pasirodymais.

Baigiamasis konkurso renginys šiemet suplanuotas vasario 28 dieną 18 val. „Saulės“ koncertų salėje. Kartu su apdovanojimų renginiu bus pristatyta ir speciali programa  „Skambantys perlai“, kurioje dalyvaus Tomas Pavilionis (tenoras), Eugenijus Chrebtovas (baritonas), Vaida Genytė (sopranas), Šiaulių pučiamųjų instrumentų orkestras.



Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus informacija
Arinos Janeliūnienės asmeninio archyvo nuotrauka


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis








Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama