NAUJIENOS
Burbiškio dvare karaliauja istorinė mada

Jaunieji šauliai pėsčiomis keliavo į Šiluvos atlaidus

Kategorija:

Miestas:
Šiaulių apskrities gen. P. Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės Baisogalos 608-osios kuopos jaunųjų šaulių komanda dalyvavo tarptautiniame piligriminiame žygyje Kryžių kalnas – Šiluva, kurį organizavo Šiaulių vyskupija.
Rugsėjo 6–8 d. kartu su daugiau nei 400 piligrimų pėsčiomis ėjome iš Kryžių kalno į Švč. Dievo Motinos apsireiškimo šventovę Šiluvą pasveikinti švenčiausią Mergelę Mariją su gimtadieniu. Į žygį susirinkęs Lietuvos ir Lenkijos jaunimas sutiko, kad įveikti 75 kilometrus per tris dienas nėra lengva, bet su būriu bendraminčių ir žygio siela, Katechetikos centro vadove, pagrindine koordinatore Danute, įmanoma. Didžiausią pagarbą skiriame mūsų ekscelencijai žygio iniciatoriui Šiaulių vyskupui Eugenijui Bartuliui, kuris visada buvo su mumis: drąsino, vienijo malda, giesme, šypsena, jaunatviškumu ir entuziazmu.

Žygeivius išlydi Baisogalos parapijos klebonas Arūnas Urbelis ir Baisogalos gimnazijos administracija

Visos kelionės metu skambėjo skanduotės, dainos, giesmės, rožinio malda. Po dienos žygio prie Rėkyvos ir Gauštvinio ežerų mūsų laukė palapinių miestelis, laužas, vakarienė, muzikinė programa su Joniškio grupės koncertu, skautų žaidimai ir net naktinė adoracija. Kelionę baigėme iškilmingomis šv. Mišiomis Šiluvos šventovėje, sveikindami Dievo Motiną ir Jos globai pavesdami savo gyvenimus.
 

Susitikimas su Šiaulių vyskupijos kancleriu Evaldu Alūza


Baisogalos 608-osios kuopos šaulė, mokytoja Giedrė Nakutienė

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Reklama