NAUJIENOS

Kai angelai nutūpia bibliotekoje…

Kategorija:

Miestas:
Angelai – gerumo, tyrumo, pagalbos simbolis. Kiekvienas iš mūsų turim skirtingą požiūrį į juos, kažkam jie asocijuojasi su vaikyste, kažkam su pasaka, kažkam su stebuklais, o kažkam jie nieko nereiškia. Vis tik daugumai iš mūsų šios būtybės yra neįminta mįslė, kuri sieja žemiškąjį ir anapusinį pasaulį.
 
Angelai jau seniai tapo neatsiejamu Kalėdų simboliu, juos galima išvysti šventiniuose atvirukuose, kalėdiniuose vainikuose, miestų gatvėse, ant šventinių dovanų pakuočių, jų ypač daug nutūpusių ant papuoštų kalėdinių eglučių. Jie mėgstami, nes asocijuojasi su tyrumu, gerumu ir ramybe, kurios mūsų gyvenime yra per mažai.
 
Artėjant kalėdiniam laikotarpiui, Rūdiškių biblioteka pakvietė mažuosius į kalėdinių atvirukų dirbtuves „Angelo apsaugą tau dovanoju“. O kur dirbtuvės, ten ir garsinis skaitymas. Parinkome vaikams ištraukų iš Vytauto V. Landsbergio knygos „Angelų pasakos“ ir skaitėme istorijas iš skyrių „Kasdieniai angelų rūpesčiai“ bei „Žmonių maldos“. Vaikai išgirdo, kad kasdienių rūpesčių angelai turi tiek, kiek danguje žvaigždžių ir kad nežemiškai laimingą žmogų, kuris nebekeltų angelams rūpesčių, rasti labai sunku. Pagrindinis angelų darbas yra padėti žmogui, bet tą pagalbą reikia užsitarnauti – daryti gerus darbus, nebūti piktu ir savanaudžiu.
 
Gruodžio 5 d. edukacinės atviruko-angelo dirbtuvės vaikams ir mums, suaugusiems, leido pajusti šventišką nuotaiką, o užrašytas kalėdinis palinkėjimas svarbiausiam žmogui suteikė progą išreikšti pačius šilčiausius jausmus. Net neabejojame, kad padovanotas atvirukas-angelas kažkam suteiks daug džiaugsmo.
 
Dėkojame mokytojai Jolantai Dulskienei ir jos šauniai auklėtinių grupei už susikaupimą, veiklą ir gražias mintis. Būkime vieni kitiems kaip angelai, gerų minčių ir gerų darbų skleidėjai, tikėkime šviesos pagalba bei klausykime savo širdies, ji geriausiai jaučia angelo buvimą.
 
 

Danguolė Paliulienė
Trakų VB Rūdiškių filialo vyr. bibliotekininkė

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama