NAUJIENOS

Kai knygos atgyja tavo rankose

Kategorija:

Miestas:
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Kalnupės padalinio darbuotojų kuriamos veidaknygės (https://bit.ly/39F0WSh) socialinėje erdvėje susilaukė ne tik vartotojų, bet ir žurnalistų dėmesio. Tai – smagus kūrybiškas žaidimas su knygų viršeliais – atrodytų, lyg daiktai ar nuotraukų herojai išlipa iš viršelio. Kviesdama visos Lietuvos skaitytojus kurti ir dalintis savo veidaknygėmis, biblioteka ieško kūrybiškiausių bei originaliausių skaitytojų, mėgstančių iššūkius.
Štai keletas patarimų:
1) susirask knygą iš savo lentynos, kurioje būtų veidas ar veido dalis (gali būti augintinis, namų aplinkos detalė ir panašiai);
2) atsistok priešais veidrodį ir pabandyk pritaikyti sau. Svarbu, kad veido dydis, spalvos ir rūbai daugmaž atitiktų knygoje esantį vaizdą;
3) jei pavyko tiksliai pritaikyti, pasiimk telefoną, įsijunk priekinę kamerą ir nusifotografuok (jei šalia turi kas galėtų tave nufotografuoti, paprašyk pagalbos).
 Visą balandžio mėn. siųsk veidaknyges su komentaru (vardas, iš kokio miesto) mums info@biblioteka.lt ir Jūsų nuotrauką paskelbsime KMSVB Facebook paskyroje. Kūrybiškiausi autoriai bus įvertinti!!!! Visi kartu Bibliotekų savaitės proga sukursime gražią #veidaknygė galeriją.
https://www.facebook.com/events/1259812737556007/
Jolita Baltrimienė
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos
IT ir projektų valdymo skyriaus vedėja

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti








Reklama