NAUJIENOS

Kaimynų dienos proga išrinkta Kaimynų kaimynė. Ja tapo radviliškietė Birutė Kvietkauskienė

Kategorija:

Miestas:
Gegužės paskutinį penktadienį visoje Europoje minima Kaimynų diena. Šia proga Radviliškio rajono policijos komisariato skelbia konkurso „KAIMYNŲ KAIMYNAS“ konkurso nugalėtoją.

Visi nominuoti dalyviai jau yra laimėtojai. Jie – geriausi kaimynai savo bendruomenėse ir kaimynystėse. Visus nominantus Radviliškio rajono  policijos komisariato darbuotojai aplankys ir įteiks Jiems dovanų! Už nuolat demonstruojamą bendruomeniškumą, pilietiškumą ir draugiškumą KAIMYNŲ KAIMYNE išrinkta radviliškietė Birutė Kvietkauskienė.

Tereikia atverti ausis bei širdis ir mes išgirsime daugybę nuostabiausių gyvenimo istorijų. Tai tik viena iš jų, kurias konkursą „KAIMYNŲ KAIMYNAS“ suorganizavusiam Radviliškio rajono  policijos komisariatui atsiuntė Radviliškio rajono gyventojai.

„Kaimynų kaimyno“ konkursui apie ponią Birutę Kvietkauskienę nusprendusi papasakoti Janina tik gerais žodžiais minėjo ilgametę ne tik daugiabučio, bet ir sodų bendrijos „Obelėlė“ kaimynę, moteris pasakojo ne vieną Birutės gerų darbų istoriją, kupiną jos darbštumo, sąžiningumo, rūpestingumo, draugiškumo, paslaugumo ir nuoširdumo ženklų.

Apie tai, kai namo kaimynės pas Birutę bėga tada, kai jas ištinka kokia nors neganda, nes žino, jog Birutė jas išklausys, paguos, patars, išties pagalbos ranką, jei reiks, su tavimi pakalbės, o jei prireiks – kartu ir tylės.

Neapsakomas rūpestis kartais Birutę veda pas namo senolius, kuriems ji parneša maisto, kitų reikalingų prekių, nukeliauja į parduotuvę ar vaistinę, pasisiūlo išnešti šiukšles. Žaliosios g. daugiabučio namo gyventojai džiaugiasi Birutės prižiūrimomis laiptinėje žaliuojančiomis ir žydinčiomis gėlėmis.

Birutė suvokia, kad žmogui reikia žmogaus, kad reikia eiti ten, kur gali padėti kitam, todėl  kelias ją atvedė į organizacijos „Caritas“ veiklą, nes gi čia gali atiduoti savo rūpestį ir meilę tam, kuriam labai to reikia. Juk tiek daug istorijų, kad žmonės tarsi ir gyvena tarp žmonių, bet yra vieniši, neišgirsti, neišklausyti, niekam nereikalingi.

Pasak Janinos, malonu tokią kaimynę turėti ne tik daugiabutyje, tačiau ir sode. Kaimynystė sode su Birute tęsiasi apie 33 metus. Galima tik pasidžiaugti Birutės iniciatyvomis sodų pakraštyje sutvarkyti istorinį, 1901 metus liudijantį kryžių, kurio aplinką iki šiol prižiūri Birutė, pasidalytomis pirmomis sunokusiomis uogomis, sodinukais, geru žodžiu ar sukviestu būriu kaimynų į bendras talkas. Bendrų talkų, kurias suburia Birutė, dėka išvalytas sodų tvenkinys, sutvarkyta tvenkinio aplinka, iškuopta aplinka nuo gyventojų atvežtų ir paliktų šiukšlių. Birutė rūpinosi soduose paliktais mažyčiais kačiukais, priglaudė priklydusius šunyčius, kurie iki šiol gyvena drauge su ja. Neapsakomas Birutės geraširdiškumas jai leido pastebėti varganai gyvenantį sodų atsiskyrėlį, kuriam Birutė padovanojo dviratį, vyriškų drabužių, išklausė ir paskatino geru žodžiu.

Jei kiekvienas kaimynystėje tokį kaimyną kaip Birutė turėtų, visi būtume laimingesni ir geresni.

Radviliškio rajono  policijos komisariato inf.


Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama