NAUJIENOS
Burbiškio dvare karaliauja istorinė mada

Kaip mokėmės siuvinėti atviruką

Kategorija:

Miestas:
Trakų viešojoje bibliotekoje vyko smagi edukacija – mokėmės siuvinėti atviruką simegrafijos technika. Mums į pagalbą atskubėjo Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos technologijų mokytoja Rasa Kondrotienė, kuri entuziastingai atskleidė siuvinėjimo subtilybių susirinkusioms dalyvėms.
Mokytoja kiekvienai dalyvei išdalino po paruoštuką, aiškino, kaip pagal trafaretą smeigtuku pasižymėti reikiamas skylutes siuvinėjimui, patarinėjo, kaip pradėti rankdarbį, negailėjo padrąsinimų ir pagyrų. Kiekviena pasirinkome sau patinkančią popieriaus (vyravo mėlyna) ir siūlų spalvą ir atsidavėme kūrybai. Visos siuvinėjome žvaigždę. Pas vienas ji mirgėjo auksine, pas kitas sidabrine, pas trečias ryškiai geltona, pas ketvirtas dangaus mėlio ar sodrios mėlynos spalvos atspalviais. Siuvinėjant susikoncentravome į veiklą ir panirome į meditaciją, nors ir neapsėjome be kuždesių ir skambančio juoko, ore nuolat tvyrojo stebuklinga harmonija ir šventinė nuotaika.
Rezultatais likome sužavėtos – žadėjome nudžiuginti artimuosius rankų darbo atvirukais su nuoširdžiais palinkėjimais viduje. Dėkojame mokytojai už išlaisvintą kūrybiškumą edukacijos metu, o susirinkusioms dalyvėms už prasmingai praleistą laiką drauge.
 
Akvilė Narbutienė
Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
 

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Reklama