NAUJIENOS

Kalėdinė edukacija „Kimekomi kalėdinių žaisliukų gaminimas“

Kategorija:

Miestas:
Gruodžio 3 (antradienį), 5 (ketvirtadienį), 10 (antradienį) d., 14.00–15.00 val. Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyks kūrybinės dirbtuvės – „Kimekomi kalėdinių žaisliukų gaminimas“.
Artėjant šv. Kalėdoms, kviečiame į kūrybinius užsiėmimus – siūlome susipažinti su tradicine japonų technika kimekomi: kaip iš medžiagos gabalėlių ir putų polisterio kamuoliuko sukurti puošmenas savo šventei ar originalias rankų darbų dovanas.
Kimekomi yra vienas iš tradicinių japoniškų amatų. Tai speciali technika, kaip aptraukti kamuoliukus audiniu. Tiesa, pati kimekomi pradžia buvo lėlyčių „aprengimas“ audiniu, tik vėliau pereita prie rutulių ir rutuliukų. Kimekomi yra naudojami įvairių spalvų audiniai, kurie kruopščiai komponuojami, o jų krašteliai slepiami išskaptuotuose grioveliuose.
Būtina išankstinė registracija tel. (8 528) 22103.
Kūrybinės dirbtuvės vyks adresu: Birutės g. 44, Trakai.
Vietų skaičius ribotas.
Kviečiame dalyvauti!
 
Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus informacija
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Muziejus – geriausia vieta mokytisJonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama