NAUJIENOS

Kas ištapyta Zenono Bulgakovo pasaulyje?

Kategorija:

Miestas:

Alytaus miesto gimtadienio proga Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) bus atidaryta alytiškio fotomenininko, mūsų miesto Garbės piliečio Zenono Bulgakovo tapybos darbų paroda. Visu savo gyvenimu ir kūryba rodantis ištikimybę Alytui Zenonas Bulgakovas intriguoja tiek dokumentišku tikslumu, tiek gebėjimu keistis, eksperimentuoti ar netikėtai blykstelėti humoru.
Parodos autorius yra Tarptautinės meninės fotografijos federacijos narys, už darbus pelnęs federacijos sidabro ir bronzos medalius, gavęs daugiau nei 50 prestižinių tarptautinių apdovanojimų, surengęs keletą dešimčių personalinių parodų. Tačiau alytiškius masina ir kita menininko pusė – tapybiškoji. Ką naujo sukūrė talentingojo menininko teptukas, kokius Alytaus miesto ir jo apylinkių vaizdus nutapė, bus galima pamatyti naujausioje jo personalinėje parodoje – „Ištapytas Zenono Bulgakovo pasaulis“.
Maloniai kviečiame apsilankyti. Renginys vyks birželio 13 d. 17 val.

     Jūratė Čėsnaitė
Vyresn. metodininkė

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama