NAUJIENOS
Putinizmo klystkeliai

Kelias į sėkmę ir turiningesnį gyvenimą

Kategorija:

Miestas:

 „Dabar esu laiminga, – sako plungietė Vida Birutienė ir priduria. –Kad žmogus būtų laimingas, jam reikia tiek nedaug ir kartu visko. Reikia, kad būtų laimingas jo gyvenimas, laiminga šeima, vaikai, kad būtų sėkminga ir patinkanti veikla. Nors mano gyvenime buvo akimirkų, kai maniau, jog sėkmė nuo manęs nusigręžusi, šiuo metu jaučiuosi sėkminga. Tačiau imdamasi darbo Forever kompanijoje turėjau perlipti per save. Iki tol dirbau kitą darbą. Tad reikėjo jėgų apsispręsti išeiti iš darbo ir imtis naujos veiklos. Nulėmė tai, kad veikla šioje kompanijoje įdomesnė, suteikianti žmogui daugiau galimybių.“  

Paklausta, kokių savybių reikia žmogui, norinčiam šioje kompanijoje pasiekti norimo rezultato, Vida nedvejoja: reikalingas darbštumas, kruopštumas, mokėjimas bendrauti su žmonėmis, energingumas.

Šiuo metu Vida savo tikslus sieja su Forever kompanija. „Ketinu 2014 metais pasiekti „Manager“ kvalifikacijos. Tai man suteiks didesnes finansines galimybes, kad daugiau lėšų galėčiau skirti poilsiui, savęs ugdymui, savo buičiai“, – planais dalijasi Vida Birutienė.

Genovaitė Paulikaitė

Daugiau nuotraukų: http://manokrastas.lt/foto/genovaite-paulikaite--sekmes-diena


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kaip mokėmės siuvinėti atvirukąReklama