NAUJIENOS

Kęstutis Masiulis: tikiu darbu, kuris svajones paverčia tikrove

Kategorija:

Miestas:
Sparčiai iriasi paskutinysis 2019 metų ketvirtis. Nors dar kol kas trumpėjantį saulės buvimą kompensuoja rudens spalvomis nusidažę medžiai, bet nespėsime pajusti, kai į mūsų gyvenimą įsiverš Kalėdų šurmulys. O po jų – nė nepastebėsime, kaip įžengsime į 2020-uosius metus. Tad kol dar neįsisukome į šventinį maratoną, nusprendėme pakalbinti Lietuvai gerai pažįstamus žmones. Juk kartais imame ir pamirštame, kad jie, nepaisant pareigų, padėties visuomenėje, yra žmonės, išgyvenantys sėkmės džiaugsmus ir nesėkmių kartėlį, yra mylintys ir mylimi, o artėjant Kalėdoms vis tik patiki, kad šioje žemėje vyksta stebuklai.
Kalbiname Seimo narį Kęstutį Masiulį.
 
 Gerbiamas Kęstuti, kuo Jūsų gyvenimą praturtino 2019-ieji metai?

Šie metai, bent jau man, nebuvo kuo nors ypatingi. Tradiciškai kaip voveraitė rate sukausi tarp Seimo darbų, gana dažnų komandiruočių, atstovaujant Lietuvos poziciją Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos veikloje, kasdienių darbų ir pareigų šeimoje. Gal labiausiai gyvenimą turtino anūkėliai, kurių turime keturis.

Koks ryškiausias šių metų įvykis ar susitikimas?

Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje esu Socialinių reikalų komiteto Prizų pakomitečio vicepirmininkas. Teko pirmininkauti posėdžiui, kuriame ETPA pagrindinis prizas buvo paskirtas Ispanijos miestui San Sebastainui. O po to teko San Sebastiano mieste dalyvauti iškilminguose renginiuose ir įteikti apdovanojimą. Ceremonija paliko neišdildomą įspūdį.

Kalėdos – tai ir stebuklų laikotarpis. Teigiama, kad didesni ar mažesni stebuklai mus lydi ir kiekvieną dieną. Tad koks stebuklas įvyko Jūsų gyvenime ir kokią įtaką jis Jums turėjo?

Netikiu stebuklais, tikiu darbu, kuris svajones paverčia tikrove. O Kalėdos man nuo mažens yra pati gražiausia šventė, pažyminti gamtos, žmogaus ir netgi Dievo Sūnaus (at)gimimą. Šios šventės metu suaugusieji suorganizuoja „stebuklėlius“ mažiesiems. Jų reakcija į tai gal ir yra didžiausia dovana suaugusiems. Graži, šeimą telkianti šventė.

Koks Jūsų mėgstamiausias kalėdinio stalo patiekalas ir galbūt galite pasidalinti jo receptu?

Neįsivaizduoju Kalėdų be aguonpienio, silkės ir nemėsiškų mišrainių.

Ko palinkėtumėte sau, savo artimiesiems ir, be abejo, šios svetainės lankytojams?

Linkiu visiems, kad Kalėdų džiaugsmas nustelbtų kasdienybės sunkumus, nubrauktų įsiskaudinimus ir visose šeimose nutiestų tiltus tarpusavio meilei ir susikalbėjimui.

Dėkoju už pokalbį.

Kalbino Karolina Baltmiškė
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama