NAUJIENOS

Kino anonsas

Kategorija:

Miestas:

Sausio 31 d. 18 val. (penktadienį), vasario 1 d. (šeštadienį) 12 val. ir 16 val. Pakruojo sinagogoje bus rodoma romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“ (rež. Robertas Razma, Lietuva, 2020). Filmas (N-13) lietuvių kalba be subtitrų. Trukmė 1 val. 45 min. Kaina suaugusiam asmeniui – 3,00 Eur, moksleiviui – 2,00 Eur.

Pradinių klasių mokytoja Lina svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma.

Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas? „Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, pilna gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir, žinoma, viską nugalinčios meilės.
 

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius


21-a leciono (pamoka)

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama