NAUJIENOS

Knygos „Karalienės BONOS virtuvė“ pristatymas su karališkų saldėsių degustacija Biržų pilies rūmuose

Kategorija:

Miestas:
Maloniai kviečiame balandžio 27 d. 19 val. į Jolitos Bernotienės ir Rasos Leonavičiūtės knygos „Karalienės BONOS virtuvė“ pristatymą su karališkų saldėsių degustacija Biržų pilies rūmuose.
Kaip knygos pratarmėje rašoma, dauguma apie karalienę Boną Sforcą paklausti, „greičiausiai prisimintume tik legendą, menančią niekšingą didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto motiną, nunuodijusią Barborą Radvilaitę“. Tačiau tai tik legenda... o kiek daug mes apie šią Renesanso epochos moterį nežinome?.. Šioje knygoje ir apie tai, kaip karalienė Bona padidino mūsų valstybės pajamas, praturtino visuomenės kultūrinį gyvenimą, bet ir apie tai, kad karalienė Bona „mus įkvėpė eksperimentuoti virtuvėje“ ir iš esmės pakeitė mūsų mitybos tradicijas.
Knygos pristatyti atvažiuoja viena iš autorių Rasa Leonavičiūtė, taip pat dalyvaus receptų iliustracijų autorė dailininkė Goda Balbieriūtė, o restorano „Pilies skliautai“ virtuvė Jums paruoš karališkų saldėsių pagal knygoje aprašytus receptus.
Norinčius sužinoti daugiau apie karalienę Boną Sforcą ir jos virtuvę bei paragauti karališkų skanėstų kviečiame iki balandžio 25 dienos registruotis tel.: 8 655 43845, 33390.

Biržų krašto muziejaus „Sėla“ informacija
 

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama