NAUJIENOS

Kovo 20 d. turėjęs vykti mitingas „Maršas už Gamtą“ nukeliamas neribotam laikui dėl koronaviruso grėsmės

Kategorija:

Miestas:
Dėl COVID-19 koronaviruso plitimo esame priversti nukelti kovo 20 d. planuotą mitingą „Maršas už Gamtą“. Nauja mitingo data paaiškės, kai išsispręs situacija su šiuo virusu.
 
Gamtos išsaugojimas mums yra labai svarbus, tačiau taip pat svarbi yra mitingo dalyvių sveikata ir gerovė. Atsiprašome dalyvių, kalbėtojų ir muzikantų, kurie turės pakeisti savo planus.
 
„Maršą už Gamtą“ organizuosime tuomet, kai atsakingos institucijos informuos, jog grėsmės dėl koronaviruso neliko. Tikimės, kai tai pavyks padaryti per ateinančius keletą mėnesių.
 
Nors virusas privertė mus atidėti mitingą, tačiau jis nepakeis kritinės aplinkosaugos būklės Lietuvoje, todėl jau artimiausiu metu, nelaukdami naujos mitingo datos, paskelbsime naujų aplinkosaugos idėjų ir priesakų Gamtos manifestą - gamtosauginę strategiją artimiausiam dešimtmečiui, po kuriuo galėsite kiekvienas pasirašyti.
 
Sekite naujienas mitingo koordinatorių paskyroje: https://www.facebook.com/spieciusLT/
 
Rita Grinienė

Aplinkosaugos komunikacijos specialistė
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama