NAUJIENOS

Kūdikio kraitelis ir toliau pasieks Kauno rajono šeimas

Kategorija:

Miestas:
 Karantinas nesustabdė Kauno rajono gyvenimo: čia ir toliau gimsta daug kūdikių ir kiekvienas jų jau trečius metus sulaukia dovanos, kūdikio kraitelio.
 
 „Kraitelis ir toliau bus teikiamas kiekvienam rajono naujagimiui. Tačiau, laikantis visų saugumo priemonių, jis nebus įteikiamas Civilinės metrikacijos skyriuje. Apie tai, kaip ir kada  sulauks kraitelio, šeimas informuosime individualiai“,– sakė Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Skirmantė Subačienė.
 
Kauno rajonas yra viena jauniausių savivaldybių Lietuvoje, čia gyvena 102 tūkst. gyventojų. Kovo pradžioje Kauno rajone gimė jau 200 kūdikis šiais metais.
Kūdikio kraitelis – tai būtiniausių reikmenų rinkinys, padėsiantis mažylio tėveliams pirmaisiais kūdikio metais. Rinkinyje yra čiužinukas, neperšlampama paklodė  su gumele, medvilninė paklodė su gumele, šliaužtinukas, smėlinukas, marškinukai, kelnytės, kombinezonas, lauko kombinezonas, kepurėlė, pirštinytės, kojinėlės, miego žaisliukas, seilinukas, natūralus muilas, sauskelnės, vienkartiniai paklotai, vandens termometras, kramtukas – žaisliukas, rankšluostis su gobtuvu, pirštinė – kempinė, pledukas, flanelinis vystyklas, trikampis marlinis vystyklas, kūdikių priežiūros rinkinys, priemonė kūdikio odos priežiūrai. Viskas sudėta į tvirtą, orui pralaidžią dėžę, kuri išvykose tiks ir kaip lovelė.
 
Daugiau informacijos dėl kūdikio kraitelio: Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Skirmantė Subačienė, mob. tel. 8 616 00486, el.p. skirmante.subaciene@krs.lt.
 
***
Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrius informuoja, kad dėl karantino gyventojai bus aptarnaujami tik nuotoliniu būdu:

  Asmenims pageidaujant, dokumentų išrašai bus siunčiami el. paštu, kuris nurodytas pildant prašymą. Dokumento originalą civilinės metrikacijos įstaigoje bus galima pasiimti pasibaigus karantinui.
 
Santuokos vyks, tačiau bus ribojamas dalyvaujančių santuokos registravimo ceremonijoje skaičius. Maksimalus skaičius – 5 asmenys. Karantino laikotarpiu santuokos ne Civilinės metrikacijos skyriaus patalpose nevyks.
 

Edmundas Mališauskas,

Kauno rajono savivaldybės mero patarėjas

 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama