NAUJIENOS
Putinizmo klystkeliai

Labiausiai sudomino bendravimas su gyvūnais

Kategorija:

 „Į stovyklą Šventojoje paskatino atvažiuoti vyresnioji dukra Kristina“, –sako Sigita Lipskaja, kai pradėjome kalbėti apie birželio mėnesį vykusią saviugdos ir dvasinio tobulėjimo stovyklą, surengtą Jevgenijaus Černyš iniciatyva. „O aš pritariau sesės nuomonei“, – mamą papildo Loreta ir užsimena, kad pritardama ji pirmiausia galvojo apie kelionę į pajūrį, kad galėtų pasidžiaugti jūra.

„Mane, žinoma, viliojo jūra, bet ir seminaruose norėjau pabūti, – pasakoja Sigita. – Man patiko stovyklos programa. Labiausiai laukėme pašnekesių apie gyvūnus. Apie dvasinę saviugdą daugiau žinojau iš dukros, kuri tais dalykais domisi. Aš pati nelabai kada galiu gilintis, o ir akys skaitymą kiek apsunkina. Kai vakare grįžti pavargęs namo iš darbo, nelabai benori kažką skaityti.“

„Aš pasiskaitau. Man įdomu aiškintis, kas yra karma, kaip ji veikia mūsų gyvenimą, – sako Loreta ir priduria. –Man stovykloje labiausiai patiko Jevgenijaus pasakojimas apie gyvūnus, kaip mes su jais turėtume bendrauti ir elgtis.“

Sigita ir Loreta prasitaria, kad šiuo metu jos neturi jokio augintinio, bet  norėtų. Tik dar neapsisprendė ką: mažą šuniuką ar katinuką.

„O man daug kas patiko. Labai patiko Jevgenijaus pateikta metodika, kaip atsisakyti blogų energijų, kaip nuo jų išsivalyti. Buvau apie tai girdėjusi, bet išgirsti ir vėl užmiršti. Labai gerai buvo toks atsinaujinimas. Ir bendravimas su žmonėmis, atvykusiais į stovyklą. Pirmą dieną, tiesa, jaučiausi kiek nejaukiai, bet jau kitą dieną pasijutau gerai“, – sako Sigita.

Genovaitė Paulikaitė


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Kaip mokėmės siuvinėti atvirukąReklama