NAUJIENOS

Lapkritį pildysis moterų norai

Kategorija:

Ar jaučiate Kalėdų kvapą? Kiek čia truks ir vitrinos pasipuoš žybsinčiomis girliandomis, vis labiau įsukančiomis į dovanų pirkimo maratoną. Saviugdos ir gyvenimo konsultantas Jevgenijus Černyš kviečia nepamiršti ir paties svarbiausio – savęs paties, nes lapkritis – žinių, žinojimo ir informacijos mėnuo.

 „Valykite savo sąmonę ir pasąmone nuo pasenusių ir nereikalingų Jums žinių ir informacijos. Stebėkite save ir visa kas aplink Jus, rinkite ir išsirinkite Jums padedančias siekti tikslų žinias. Leiskite ateiti į Jūsų kasdienybę naujiems pojūčiams bei informacijai. Taip pat pažvelkite į save ir savo kasdienines veiklas ir į tai, ką Jūs darote, kur einate, ko siekiate kitu, nauju žvilgsniu. Kurkite, realizuokite save pasinaudodami nauja informacija ir žiniomis!“, – sako Jevgenijus Černyš.

„Tai jėgos, kuri prasiskverbs į daugelį veiklos sričių, į kurias Jūs nukreipsite: verslą, santykius, kūrybą, realizaciją, – rašo lektorius, ekstrasensas, savęs pažinimo treneris Aleksandras Palienko. Jo teigimu lapkritis vyrams suteiks šansą pasimėgauti gyvenimu. Nėra to blogo, kuris neišeitų į gerą, o tai reiškia, kad vyrams šį mėnesį pavyks realizuoti tą energiją, kuri susikaupė per spalį. Didelė tikimybė vyrams gauti maksimaliai pinigų, bet su viena sąlyga, reikia pinigus priimti lengvai, nelaukiant pelno. Priešingu atveju pinigai ilgai pas jus neužsilaikys – užgrius krūvos sąskaitų ir mokėjimų.

Moterys, pasak A.Palienko, lapkričio mėnesį gali prašyti visko, ko jos nori. O jei ir neprašys, vis tiek joms bus duodama, tik ne tomis apimtimis, kokiomis gali gauti prašydamos. Nesvarbu, kieno prašyti vyro ar Dievo. Leiskite sau būti turtingomis ir sėkmingomis, sveikomis ir laimingomis. Kuo daugiau sau leisite priimti, tiek materialiame, tiek ir dvasiniame lygmenyje, sekse ir santykiuose, tuo daugiau jums bus duodama. Tačiau visą tai reikia lengvai priimti, jei tik pabandysite „kabintis“, lapkričio pabaigoje viskas iš jūsų bus atimta.


Parengė

Genovaitė Paulikaitė


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama