NAUJIENOS
Burbiškio dvare karaliauja istorinė mada

Laukia pokyčiai pirminės grandies sveikatos priežiūros įstaigų veikloje

Kategorija:

Miestas:
Radviliškio rajono savivaldybėje diskutuota apie pokyčius pirminės grandies sveikatos priežiūros įstaigų veikloje.

Vienas iš visų radviliškiečių labai laukiamų pokyčių – daugiau gydytojų poliklinikoje. Vienas būdų tai pasiekti – rezidentūros bazės įkūrimas Radviliškyje. Apie galimybę pasikviesti į Radviliškį gydytojus rezidentus su VU Medicinos fakulteto vadovais kalbėjosi Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Pauliukas. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto vadovybei Radviliškio rajono PSPC jau pateikė prašymą dėl rezidentų skyrimo, jis bus svarstomas rugpjūčio mėnesio pabaigoje.

Radviliškio rajono pirminės sveikatos priežiūros centras taip pat svarsto galimybę drauge su Vilniaus Centro poliklinika bendradarbiauti informacinių technologijų įdiegimo srityje, siekiant pagerinti sveikatos priežiūros paslaugas. Šiuo metu rengiama Radviliškio rajono PSPC ir Vilniaus centro poliklinikos bendradarbiavimo sutartis, kurios tikslas – išplėsti ambulatorinės slaugos paslaugų teikimą namuose SP1 ir SP2 poreikius turintiems pacientams.

Tai reiškia, kad slaugytojai galės aplankyti didesnį kiekį pacientų namuose, šeimos gydytojai galės gauti tyrimų duomenis tiesiai iš paciento namų, todėl gerės įvairių ligų prevencija, bus galimybė greičiau suteikti būtinąją pagalbą, optimaliai ir efektyviai bus išnaudojamas laikas, skirtas kiekvieno paciento apžiūrai, mažės eilės poliklinikoje prie gydytojų kabinetų. Tikimasi, kad iki vasaros pabaigos sutartis bus pasirašyta.

Apie pokyčius kalbėjo Mindaugas Pauliukas, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas, Aistė Ginaitienė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos vyriausioji gydytoja, Irena Janušonienė, Radviliškio PSPC direktorė.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija


20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama