NAUJIENOS

Lietuviai susirūpino savo antrųjų pusių savijauta?

Kategorija:

Miestas:
Artėjančią Valentino dieną jau nuo vasario pradžios jaučia prekybininkai. Į prekių krepšelius vis dažniau dedamos grožio ir sveikos gyvensenos prekės rodo, kad lietuviams svarbi antrųjų pusių savijauta.
Ieškodami dovanos savo antrajai pusei, lietuviai vis dažniau žvalgosi į grožio prekių kategoriją. Kaip pastebi Julius Bujanauskas, „Senukai.lt“ rinkodaros vadovas, šį vasarį tokių prekių pardavimai ūgtelėjo 28 proc. lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu.
„Vasario mėnesį populiariausių prekių sąrašo viršūnėje atsidūrė kvepalai – jų pardavimai augo beveik du kartus. Lietuviai vis dažniau ieško grožio rinkinių, kuriuose šalia kvepalų buteliuko taip pat galima rasti dekoratyvinės kosmetikos, kūno losjoną ar dušo želę“, – klientų pasirinkimą komentuoja J. Bujanauskas.
Anot jo, prieš Valentino dieną išaugo ir kitų grožio priežiūros prekių populiarumas: foto epiliatorių pardavimai augo daugiau nei 10 kartų, veido odos priežiūros prietaisų – beveik 3 kartus.
„Analizuodami pardavimų duomenis, pastebime, kad moterys taip pat rūpinasi savo mylimųjų grožiu. Šiais metais kone dvigubai dažniau jos perka barzdaskutes, plaukų kirpimo mašinėles, elektroninius dantų šepetėlius“, – moterų pirkinių krepšelius pristato „Senukai.lt“ atstovas.
Kad lietuviams svarbus ne tik antrųjų pusių grožis, bet ir sveika gyvensena, rodo vasarį ūgtelėję ir treniravimosi įrangos pardavimai.
Pasak J. Bujanausko, besirūpinantys antrosios pusės sportine forma, dažniausiai rinkosi sportinius treniruoklius bei jogos prekes, jų pardavimai analogiškai augo 14 ir 21 proc.
„Aktyvaus gyvenimo būdo populiarėjimo Lietuvoje tendencija pastebima ir renkant Valentino dienos dovaną. Išmaniąsias apyrankes bei laikrodžius, skaičiuojančius ne tik žingsnius, bet ir sudegintas kalorijas ar ramaus miego valandas, lietuviai įteiks savo antrosioms pusėms ir vasario 14-ąją“, – atkreipia dėmesį rinkodaros vadovas.

Aistė Bielinė

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėReklama