NAUJIENOS

LSKD „Guboja” Druskininkų skyriaus narių paroda „Minčių spalvos“

Kategorija:

Miestas:
Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus
 V. K. Jonyno namuose-galerijoje, Turistų g. 9, Druskininkuose,
 
lapkričio 8 d., penktadienį, 15 val.
 
atidaroma LSKD „Guboja” Druskininkų skyriaus narių paroda „Minčių spalvos“.
 
Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos (LSKD) „Guboja“ Druskininkų skyrius pristato savo narių, asmenų su specialiais poreikiais, sukurtus piešinius, tapybos, grafikos, koliažus, keramikos ir kitus įvairia technika atliktus kūrinius.
 
LSKD „Guboja“, Druskininkų skyrius daugiau kaip 18 metų vykdo įvairias veiklas asmenims su specialiais poreikiais. Užsiėmimų metu šios organizacijos nariai mokosi dailės pagrindų, įvairių taikomosios dailės ir dailiųjų amatų technikų: tapybos, piešimo, grafikos, keramikos, tekstilės meno ir t. t. Taikant meno terapijos elementus, specialių poreikių nariai ugdo meninius gebėjimus, idėjų generavimą, kūrybiškumą, estetinį pojūtį, pasitikėjimą savimi, smulkiąją motoriką, dėmesingumą, smalsumą ir sumanumą, panaudodami kūriniuose ne tik tradicines medžiagas.
 

Šios draugijos nariams labai svarbus jų gebėjimų įvertinimas ir pripažinimas, kūrinių demonstravimas ir viešinimas. Specialių poreikių asmenys nori būti išgirsti ir matomi. Rengdami parodas, draugijos nariai tarsi tiesia naujus tiltus į visuomenę.
 
LSKD „Guboja“ Druskininkų skyriaus Tarybos pirmininkė – Jūratė Kazakevičiūtė
 
Vykdomas socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektas „Asmenų su negalia integravimas į visuomenę meno pagalba". Projektą finansuoja Druskininkų savivaldybė.


Vida Labanauskienė
Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus
Švietimo ir informacijos skyrius
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama