NAUJIENOS

Mariaus Abramavičiaus tapybos paroda „Pasaulis kaip erdvė“

Kategorija:

Miestas:
Gegužės 31 d. (penktadienį) 16.30 kviečiame į Mariaus Abramavičiaus tapybos parodos „Pasaulis kaip erdvė“ atidarymą.
Apie autorių ir parodą: tapytoją, fotomenininką, keliautoją, rašytoją, poetą, meistrą, avantiūristą Marių Abramavičių Neboisia  galima sutikti ir Užupyje ir Tibete, ir Irane  ir Norvegijoj.  Jį galima sutikti įvairiausiose erdvėse. O kur jis keliauja, kur keliauja jo siela, kaip ji keliauja, ką regi ir mato savo kelyje?
  Parodoje  „Pasaulis kaip erdvė“ ir jūs galėsite pamatyti,  jei nors vos, vos savo sielas atversite pamatysite įvairias erdves per kurias atsiveria įvairūs pasauliai.  Jie atsivers iš skirtingo laikotarpio tapybos darbų. Vieni  atsiradę jau seniai, kiti neseniai parkeliavo iš Irano, kur ir buvo sukurti. Visi jie sukurti iš matymų, atsivėrimų, prisilietimų  prie pasaulio erdvių kurios atsiveria nors šiek tiek plačiau pažvelgus, nors 10 ar 20 procentų daugiau atvėrus pasaulio matomumo.
Parodoje pamatysit ir naujausius paveikslus kaip „Šviežio pasaulio sukūrys“ ir „Kelias nežinomybėn“  kuriose atsiveria begalinės erdvės. Tai įspūdžiai iš vidinių kelionių po subjektyvaus pasaulio erdves.
 M. Abramavičius gimė Vilniuje, augo Vilniuje ir dažnai gyvena Vilniuje, o dar dažnai keliauja po tolimas ir artimas šalis, yra surengęs daugiau kaip 60 individualių parodų  įvairiose pasaulio vietose. Be to stato, vertikales bokštus ir su aitvarais kelia didžiulius paveikslus vėliavas į dangų.
www.neboisia.net
Biržų krašto muziejaus „Sėla“ informacija
 
 

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama