NAUJIENOS

Marijampolėje koncertuos Izraelio džiazo atlikėjai

Kategorija:

Miestas:
Rugpjūčio 8 d., trečiadienį, 18 val. Marijampolės dramos teatre koncertuos Izraelio džiazo atlikėjai Iris ir Ofer Portugaly.
Atlikėjai gimė Izraelyje. 1987-aisiais Bostone įkūrė džiazo kvartetą, pradėjo koncertuoti įvairiuose džiazo klubuose. 1991-iais grįžo į Izraelį. Čia jie kuria originalią Izraelio džiazo muziką, nuspalvintą Viduržemio jūros prisilietimais, Izraelio klasika bei naujai aranžuotais džiazo elementais.
I. Portugaly – vokalistė, būgnininkė, kompozitorė, Izraelio Rimon džiazo ir šiuolaikinės muzikos mokyklos direktorė.
O. Portugaly – pianistas, kompozitorius, aranžuotojas, Rimon džiazo ir šiuolaikinės muzikos mokyklos fakulteto Tarybos narys. Vadovauja vienai iš rafinuočiausių Izraelio džiazo ir gospelo muzikos grupei.
Per tris dešimtmečius I. ir O. Portugaly pora sukūrė unikalią Izraelio džiazo panoramą nuolat, dėliodami Izraelio muzikos ir tradicinių žydų liturginių giesmių su džiazo elementais mozaiką.
Šie atlikėjai yra ne tik produktyvūs, kuriantys menininkai ir populiarūs atlikėjai. Jie daug savo energijos skiria naujosios kartos  muzikiniam auklėjimui, veda meistriškumo pamokas.
Koncertą Marijampolei - Lietuvos kultūros sostinei dovanoja Izraelio ambasada Lietuvoje, plėtodama draugiškus ryšius su Marijampolės savivaldybe.
Maloniai kviečiame dalyvauti ir pasimėgauti nuostabiu Izraelio džiazo atlikėjų muzika!
Įėjimas į koncertą nemokamas!
 
 

 
Komunikacijos skyrius
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Reklama