NAUJIENOS
Putinizmo klystkeliai

Nejuntu įtampos dėl to, ko šiandien neturiu

Kategorija:

Su panevėžiečiu Pauliumi Girniumi susipažinome Šventojoje vykusioje saviugdos stovykloje. Būtent ten mudviem bendraujant ir gimė mintis, kad reikia plačiau paskleisti žmonėms galimybę per sąmoningą savęs keitimą tapti gyvenimo kūrėju. Liepos 3 dieną Jevgenijaus Černyš saviugdos seminarų ciklas atkeliauja į Panevėžį. Seminarai bus rengiami Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ir Klaipėdoje. Su Pauliumi apie tai, kaip sąmoningas savęs keitimas pakeitė jo gyvenimą, kalbasi Genovaitė Paulikaitė.

–Pauliau, šiuo metu startuoja naujas Jevgenijaus Černyš sukurtas saviugdos seminarų ciklas „Žvilgsnis į save“. Ne meditacijomis, afirmacijomis, saviįtaiga, bet sąmoningam savęs keitimui buvo skirta ir prieš porą savaičių Jevgenijaus iniciatyva surengta saviugdos stovykla, kurioje  tu dalyvavai. Ar stovykla pateisino tavo lūkesčius?

–Stovykloje gavau daugiau negu tikėjausi. Kai tik sužinojau apie rengiamą stovyklą, žinojau, kad noriu joje dalyvauti, bet lygiagrečiai kilo ir klausimas: iš kur gauti pinigų? Išsakiau savo norą ir pinigai iškart atsirado. Tiesiog man pasiūlė papildomą darbelį. Liko tik sulaukti stovyklos. Ir esu labai patenkintas. Su visais žmonėmis užmezgiau tokį ryšį, kad atrodo, jog kažkada su jais jau buvome susitikę. Su visais labai šaunu bendrauti.

–O kada pats susirūpinai saviugda?

–Atvirai pasakius, aš visą laiką ieškojau gyvenimo prasmės. Manęs netenkino materialūs dalykai. Viskas prasidėjo nuo sesers nusipirktos knygos. Dabar nepasakysiu, kas tos knygos autorius. Tai buvo knyga „Mano pasąmonės galia“. Perskaičiau tą knygą ir ji mane užkabino. Tik ji man pasirodė labai jau skatinanti saviįtaigą. Pabandžiau perskaityti dar sykį, bet ji manęs jau nebekabino. Tikriausiai nė nebeįpusėjau. Vėl atsirado nusivylimai. Apskritai, mano gyvenimas ėjo kažkokiais zigzagais. Tai pakilimai, tai vėl kritimai. Nutariau užsidirbti daug pinigų. Užsidirbau, bet jie man laimės nesuteikė.  Ir vėl kritimas. Tiesiog į dugną nusmukau. Ir kai bumbtelėjau kakta į dugną, vėl pradėjau siekti gyvenimo prasmės. Facebook-e netikėtai pastebėjau Jevgenijaus Černyš 7 pakopų saviugdos ir dvasinio tobulėjimo mokymų programą. Išklausiau video ir... vau... Apakau!!! Tai buvo kaip tik tai, ko aš ieškojau. Iškart pradėjau ieškoti galimybių su juo susisiekti. Tada neturėjau net pinigų, tad parašiau Jevgenijui, gal galima paklausyti be pinigų. Jis mane labai maloniai priėmė. Nuėjau ir nepasigailėjau. Dabar jau esu visai kitame lygyje ir noriu tęsti tai, ką pradėjau. Išmokau džiaugtis gyvenimu. Visko, ko noriu, labai greitai atsiranda, tik svarbu, kad norai geri.

–Paminėjai pinigus, kad jie tau laimės neatnešė, bet mes gyvename materialiame pasaulyje, ar pasikeitė tavo santykis su pinigais, su materialiuoju pasauliu?

–Aišku, kad negali atsisakyti materialiosios gyvenimo pusės, bet manyje nebeliko to, kad draugas turi geresnę mašiną, tad ir man tokios reikia, draugas turi geresnį telefoną, man irgi tokio reikia. Aš tiesiog džiaugiuosi tuo, ką turiu ir už tai esu dėkingas. Aišku, aš noriu ir namą pasistatyti, ir geresnės mašinos. Noriu. Ir žinau, kad tai turėsiu, bet nejuntu jokios įtampos, kad viso to dabar neturiu. Žinau, kad palaipsniui tai uždirbsiu.

Išsamiau apie stovyklą: http://www.youtube.com/watch?v=p0CJ3KUafFY


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kaip mokėmės siuvinėti atvirukąReklama