NAUJIENOS
Putinizmo klystkeliai

Nuo sveikatos link verslo

Kategorija:

„Bendradarbiauti su Forever kompanija pradėjau pirmiausia galvodama apie mamos, paskui – apie brolio ir savo sveikatą. Tai buvo prieš kelis mėnesius. Man buvo nustatyta mažakraujystė. Gydytojai išrašė hormoninius vaistus, kurių pasekmės buvo nelabai kokios. Tada man pažįstama pasiūlė išbandyti Aloe vera produktus. Išklausiusi informacijos nusprendžiau naudoti šiuos produktus. Ir dabar jau pajutau teigiamą jų poveikį, – apie verslo pradžią pasakoja telšietė Edita Kolyčienė. – Nors, padedama savo mokytojos, jau pasirašiau kelias sutartis dėl šio produkto pirkimo, bet nežinau, ar ta veikla taps pagrindiniu mano pajamų šaltiniu. Kol kas mano motyvacija dalyvauti Forever kompanijos veikloje yra mano ir mano artimųjų sveikata.“

Pasak Editos, norint šioje veikloje pasiekti gerų rezultatų, reikia labai daug žinoti ir apie sveikatą, ir apie produktą, jo sudedamąsias dalis, poveikį. Pagaliau turi tikėti tuo, ką darai. „Ir dar reikia valios nepasiduoti, nes kalbų apie šią veiklą labai daug ir labai įvairių. Toli gražu ne visos yra palankios. Todėl svarbu turėti kuo daugiau informacijos, kad galėtumei kompetentingai kalbėti apie produktą ir jo poveikį. Žinoma, labai svarbu ir norėti šia veikla užsiimti“, – mano Edita ir priduria, kad po „Sėkmės dienų“ Klaipėdoje ir Vilniuje stimulas dirbti šioje kompanijoje žymiai paaugo ir tarp jos tikslų atsirado ketinimas palypėti bent keliais karjeros laipteliais šioje kompanijoje. Taigi nuo sveikatos atsiranda noras žengti žingsnelis link verslo, kurį šios firmos senbuviai įvardija gyvenimo būdu.

Šiandien Edita dar negali pasakyti, ar sėkmė šiame versle yra pagrindinis jos tikslas. Vis labiau ją vilioja paveikslų siuvinėjimas kryželiu. „Noriu surengti rankdarbių parodą ir šioje veikloje ugdyti meistriškumą. Tiesa, kai mokiausi mokykloje, man tokie darbai nepatiko. Potraukis rankdarbiams atsirado ištekėjus. Tiesiog, kaip iš niekur tas pomėgis atėjo. Pas pažįstamą pamačiau kryželiu siuvinėtą paveikslą ir kilo noras pačiai pabandyti. Gal tai pomėgis, o gal ir tai mano kelias“, – sako Edita ir kas žino, galbūt po metų kitų ji taps garsi siuvinėtoja, savo darbais stebinanti ne tik Lietuvą, bet ir pasaulį. „Neatmetu tokios galimybės“, – nusišypso moteris.

Genovaitė Paulikaitė

Daugiau nuotraukų:http://manokrastas.lt/foto/genovaite-paulikaite--sekmes-diena


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Kaip mokėmės siuvinėti atvirukąReklama