NAUJIENOS

Pasą galėsime išsiimti per vieną darbo dieną, atsiranda naujų rinkliavų

Kategorija:

Miestas:

Vyriausybė pritarė atnaujintam valstybės rinkliavų sąrašui. Skubos tvarka užsakytą naują Lietuvos Respublikos pasą gauti bus galima dar greičiau – tą pačią darbo dieną, o ne kitą dieną, kaip buvo iki šiol. Nustatyta rinkliava už šią paslaugą – 190 Eur.

Ši nauja Migracijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos paslauga kol kas bus teikiama Vilniaus skyriuje.

Taip pat nustatytos dar dvi Migracijos departamento teikiamų paslaugų rinkliavos: už prašymo leisti pakeisti darbdavį arba darbo funkciją pas tą patį darbdavį nagrinėjimą ir sprendimo priėmimą – 22 Eur bei už prašymo įtraukti į patvirtintų įmonių sąrašą nagrinėjimą ir sprendimo priėmimą – 56 Eur.

Valstybės rinkliava už prašymo leisti pakeisti darbdavį arba darbo funkciją pas tą patį darbdavį nagrinėjimą ir sprendimo priėmimą būtų imama iš užsieniečio, kuris jau turi leidimą laikinai gyventi Lietuvoje, išduotą dirbti konkretų darbą pas konkretų darbdavį, tačiau pageidauja keisti darbdavį arba keisti darbo funkciją pas tą patį darbdavį. Šią paslaugą Migracijos departamentas teikia jau nuo 2019 m. kovo 1 d., tačiau valstybės rinkliavos dydis už šią paslaugą nebuvo nustatytas.

Valstybės rinkliava už prašymo įtraukti į patvirtintų įmonių sąrašą nagrinėjimą ir sprendimo priėmimą būtų imama iš įmonių, kurios siekia būti įtrauktos į patvirtintų įmonių sąrašą tam, kad galėtų pasinaudoti palankesnėmis užsieniečių įdarbinimo procedūromis. Šią paslaugą Migracijos departamentas taip pat iki šiol teikė nemokamai.

Nuo 2019 m. kovo 1 d. iki 2019 m. gruodžio 31 d. Migracijos departamentas priėmė 998 sprendimus leisti pakeisti darbdavį ar darbo funkciją pas tą patį darbdavį. 2020 m. sausio 1 d. patvirtintų įmonių sąraše buvo 583 įmonės.

VRM inf.


Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Reklama