NAUJIENOS

Pasitikėjimas ateina, kai pats išbandai

Kategorija:

Miestas:

„Šiandien jaučiuosi ir sėkminga, ir laiminga“, – sakė telšietė Jolanta Micienė, kai prieš gerą savaitę grįžome iš Vilniuje vykusios kompanijos Forever „Sėkmės dienos“. O Jonas Micius papildo žmoną: „Kai pavalgysiu, tikrai būsiu laimingas. Žinai, kaip su vyrais.

Darbas Forever kompanijoje net to nejuntant tampa šeimos verslu. Tądien Jolanta ir Jonas kilstelėjo dar vienu kvalifikacijos laipteliu. Jiems buvo suteikta „Asistent manager“ kvalifikacija. „Dabar mūsų tikslas – pasiekti „Manager kvalifikaciją“, – planais pasidalina Jolanta ir paaiškina, kad vis tik sėkmės ant lėkštutės padėjęs niekas neatneša. Reikia ir kruopštumo, ir darbštumo.

„O labiausiai pačiam suprasti, apie kokį produktą skleidi informaciją, – savo pastebėjimu pasidalina Jonas ir pajuokauja. – Iš pradžių Jolanta man visokias nesąmones, kaip tada man atrodė, pasakojo. Ir tai truko, kol mane ji vieną kartą nusitempė į „Sėkmės dieną“. Anksčiau sakydavau, kad į tas dienas kažkokie bepročiai suvažiuoja. Žiūriu, visai įdomu. Manau, gal tikrai verta tą produktą išbandyti.“

„Aš nuo pirmos dienos, aki tik susipažinau su Aloe vera produktais, tikėjau ir pasitikėjau, bet Jonas netikėjo“, – draugiškai pasišaipo Jolanta.

„Man reikėjo pačiam išbandyti. Buvau stipriai susimušęs koją. Sakau duok to savo tepalo, pabandysiu. Patepiau vieną, kitą kartą, žiūriu, per keturias dienas išgijo. Na, sakau, bandysiu toliau. Jau seniai kenčiau nugaros skausmus. Buvo stuburo išvarža. Skaudėdavo taip, kad lovoje sunkiai apsiversdavau. Po kiekvieno judesio nuo skausmo prabusdavau. Reikėdavo kojas apsiauti – negaliu, beprotiškas skausmas. O dirbau statybose. Tik pašąli kojas, kerta į stuburą. Pradėjau gerti alijošiaus sultis ir mineralus. Vartojau pusę metų. Labai įdomiai skausmas pasitraukė. Vieną naktį guliu ant nugaros, kažkas keisto, tarsi kažko trūksta. Ir staiga suvokiu, kad man nebeskauda. Dabar net po sunkaus darbo stubure nebėra jokio skausmo. Jau penkeri metai visa šeima vartojame alijošiaus produktus ir esame labai patenkinti. Vaikai nebeserga. Net kai pavasarį ir rudenį nuo peršalimo ištuštėja darželiai, mūsų dvynukai sveiki“, – pasidžiaugia Jonas.

„Ir net tik stuburas susitvarkė. Pavartojus alijošiaus produktus porą mėnesių, Jonui dingo žvynelinė, – vyro nuomonę palaiko Jolanta. –Kadangi patys įsitikinome šio produkto teigiamu poveikiu, kiek galėdami darbuosimės šioje veikloje. Vaikai maži, daug laiko tam negalime skirti, bet iki „Manager“ kvalifikacijos tikimės ūgtelti. Kaip ten sakoma, jei negali eiti link savo tikslo, šliaužk, jei negali šliaužti, nors atsigulk į tą pusę, kur tavo tikslas. Gal pirmaujančių gretose nebūsime, bet dirbsime pagal savo galimybes. Gal vaikai mūsų veiklą paveldės, gal mūsų pradėta veikla susidomės.“ 

Genovaitė Paulikaitė


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėGyvenimas už raudonųjų linijų

Sausio 20–26 d. energijų horoskopas

Sausio 13–19 d. energijų horoskopas

Reklama