NAUJIENOS

Paulius Saudargas: sutikti tinkamą žmogų visam likusiam gyvenimui yra bene didžiausias stebuklas

Kategorija:

Miestas:
Vos keliasdešimt dienų liko iki Kalėdų ir Naujųjų metų – laiko, kai peržvelgiame nuveiktus darbus ir numatome savo veiklos gaires kitiems metams. Be to, šis laikotarpis – ir viena gražiausių švenčių, kai dalijamės meile, šiluma, kai su savo artimaisiais ir bičiuliais susėdame prie šventinio stalo ir džiaugiamės galėdami pabūti kartu. Apie besibaigiančių metų svarbą, ryškiausius įvykius ir susitikimus, kalėdinius stebuklus ir vaišes kalbamės su Seimo nariu Pauliumi Saudargu.

 Gerbiamas Pauliau, kuo Jūsų gyvenimą praturtino 2019-ieji metai?

2019-ieji metai buvo išties vertingi ir turiningi. Nuo pat metų pradžios aktyviai įsitraukiau į istorinės atminties puoselėjimo turą su naujai išleista savo ir bendražygės Godos Krukauskienės knyga „Gulago partizanai“ po įvairias Lietuvos mokyklas. Tikiu, kad jaunimo švietimas istorinėje plotmėje yra naudingas mūsų valstybingumui, todėl visuomet entuziastingai sutinku kvietimus atvykti į skirtingus mūsų šalies regionus ir susitikimuose su mokiniais pristatyti tai, kas svarbu mūsų tautai ir valstybei. Taip pat Seime suaktyvinau Motiejaus Valančiaus grupės veiklą, skatindamas iniciatyvas alkoholio kontrolės srityje. Tęsiu kovą su alkoholiu, regėdamas jį kaip bene didžiausią mūsų valstybės sopulį.

Koks ryškiausias šių metų įvykis ar susitikimas?

Labai džiaugiuosi, kad mano vyriausiasis sūnus Einoras šiemet pradės eiti į pirmąją klasę, o dvynukai - Viltė ir Lukas - į darželį. Šis naujas gyvenimo laikotarpis yra svarbus vsai šeimai. Darželis ir mokykla yra pirmosios gyvenimo stotelės, kuriose mūsų vaikai mokosi bendrauti, lavinasi ir ugdosi kaip asmenybės, todėl ši patirtis yra išskirtinė kiekvienam tėvui.

Kalėdos – tai ir stebuklų laikotarpis. Teigiama, kad didesni ar mažesni stebuklai mus lydi ir kiekvieną dieną. Tad koks stebuklas įvyko Jūsų gyvenime ir kokią įtaką jis turėjo Jūsų gyvenimui?


Didžiausias stebuklas, įvykęs mano gyvenime – tai pažintis su žmona. Tik dėl šios pažinties šiandien džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo nuostabia šeima. Esu įsitikinęs, kad sutikti tinkamą žmogų visam likusiam gyvenimui yra bene didžiausias stebuklas, kurio trokšta kiekvienas iš mūsų.

Koks Jūsų mėgstamiausias kalėdinio stalo patiekalas ir galbūt galite pasidalinti jo receptu?

Vienas mėgstamiausių kalėdinio stalo patiekalų – orkaitėje kepta vištiena su bulvėmis. Siūlau iš vakaro pamarinuoti vištieną su druska, pipirais, česnakais ir pabarstyti kmynais. Kad vištiena būtų sultinga, nepabijokite įdėti sviesto. Kepkite apie 2 valandas, o išvirtas bulves į orkaitę sudėkite likus pusvalandžiui iki numatytos kepimo pabaigos. Skanaus!

Ko palinkėtumėte sau, savo artimiesiems ir, be abejo, šios svetainės lankytojams?

Sau, savo artimiesiems ir šios svetainės lankytojams norėčiau palinkėti nebijoti svajoti. Žinokite, svajonės tikrai pildosi, tačiau tam reikia drąsos ir pasitikėjimo!

Dėkoju už pokalbį

Kalbino
Karolina Baltmiškė
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama