NAUJIENOS

Prezidento taurės konkursas „Lietuvos sveikuolis - 2013“ keliauja į Panevėžį

Kategorija:

Šiemet finalinį LR Prezidento taurės konkursą „Lietuvos sveikuolis – 2013“ nuspręsta perkelti į Panevėžį. Maloniai kviečiamos valstybinės, nevyriausybinės, verslo ir kitos organizacijas rengti atrankinius konkursus savo vietovėse ir atvykti į Panevėžį finaliniam LR Prezidento taurės konkursui „Lietuvos sveikuolis – 2013“, kuris vyks  lapkričio 16 d. 10 val. Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro manieže (Liepų al. 4).

Kiekvienų metų rudenį aktyviausi sveikuolių klubai, bendradarbiaudami su sporto centrais ir savivaldybių sporto skyriais savo miestuose ir rajonuose rengia fizinio kūno įvertinimo konkursus pagal EUROFIT ir EGREPA testus.

Pirmą kartą 1997 metais tarpininkaujant LTOK prezidentui Artūrui  Poviliūnui buvo kreiptasi į LR Prezidentą, kad būtų įsteigta pereinamoji Prezidento taurė, skirta klubui daugiausia išugdžiusiam sveikuolių. Prezidentūros parodytas dėmesys paskatino visas žinybas, institucijas ir visuomenę labiau susirūpinti kūno kultūra, sveika gyvensena, sveiku sportu. Šiauliuose yra įsteigta mero taurė konkursui „Šiaulių sveikuolis“, kuris sėkmingai vyksta jau devynerius metus. 2011 metais Šiauliuose dalyvavo rekordinis skaičius šiauliečių – 906. Kiekvienais metais susidomėjimas šiuo renginiu Šiauliuose auga. Panevėžio, Birštono, Prienų, Kuršėnų, Druskininkų miestai taip pat surenka gausų būrį atrankinių turų dalyvių. Pati pagrindinė konkurso „Lietuvos sveikuolis“ idėja - atrasti miestuose ir rajonuose sveikiausius žmones ir pademonstruoti jų fizinio kūno galimybes finaliniame konkurse. Tai puiki galimybė palyginti save su kitais tos pačios amžiaus grupės žmonėmis, įvertinti savo fizinį pajėgumą. Tai lyg ir ištvermės patvirtinimas, jos pademonstravimas kitiems, palenktyniavimas tarpusavyje, džiaugsmas ne tik savo, bet ir kito pergale. Tuo pačiu tai puiki proga Lietuvos sporto studentams ir savanoriams pasipraktikuoti ir įgyti patirties tokių renginių organizavime.

Finalinis konkursas sutraukia apie 300 dalyvių iš visos Lietuvos. Jame vyrai ir moterys varžosi 18 – oje amžiaus grupių. Anksčiau geriausius rezultatus demonstruojantys žmonės iš įvairių Lietuvos miestų lapkritį atvykdavo į finalinį konkursą „Lietuvos sveikuolis“ Kaune, kurį rengdavo Lietuvos sveikuolių sąjunga kartu su Asociacija „Sportas visiems“, Lietuvos kūno kultūros ir sporto akademija, Lietuvos tautiniu Olimpiniu komitetu,  Kūno kultūros ir sporto departamentu.

Daugiau informacijos apie šį renginį rasite adresu:

http://sveikuoliai.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=888:finalinis-lr-prezidento-taurs-konkursas-lietuvos-sveikuolis-2013&catid=57:respublikiniai-renginiai&Itemid=40

 

Organizatoriai

 

 


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama