NAUJIENOS

Savivaldybės dovana – nemokamas jaunimo šokių vakaras

Kategorija:

Miestas:
Artėjančių švenčių proga Panevėžio miesto savivaldybė dovanoja jauniesiems panevėžiečiams dovanoja įspūdingą jaunimo vakarą „Dance Battle“. Nemokamas renginys Bendruomenių rūmuose vyks jau gruodžio 12 d.
Vakaro dalyvių lauks šokių kovos ir pamokos, profesionalūs gatvės šokių studijos „Skillz“ moderatoriai, DJ Demon. Renginyje netrūks šventinių staigmenų ir prizų nugalėtojams. Bus galimybė ne tik pašokti, bet ir bendrauti, judėti, varžytis, mėgautis muzika, paragauti Solidarumo kavos bei arbatos.
Nemokamas vakaras „Dance Battle“ – šiemet paskutinė Savivaldybės ir Jaunimo reikalų tarybos organizuojama mobili užimtumo veikla jaunuoliams. Renginio partnerė – asociacija „Vizionieriai“.
Mobilius jaunimo užimtumo projektus Savivaldybė pradėjo vykdyti 2019 m. Iki šiol organizuoti 4 renginiai su Panevėžio skautais, Aukštaitijos krepšinio mokykla, jaunimo organizacijų sąjunga „Panevėžio apskritas stalas“ ir „Vizionieriais“.
Kaip teigia Savivaldybės vyr. specialistė Aušra Burbienė, nemokamų veiklų jaunimui įvairiose miesto erdvėse bus pasiūlyta ir 2020 m.

 
Komunikacijos skyrius
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Muziejus – geriausia vieta mokytisJonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama