NAUJIENOS
Putinizmo klystkeliai

Savo akimis pamačiau karjeros galimybes

Kategorija:

Miestas:

Telšietė Aušra Vasiliauskytė neslepia: pradėjusi draugystę su Forever kompanija labai abejojo, kad galima taip sparčiai kilti karjeros laiptais šioje veikloje. Ir nieko stebėtino, juk nuo vaikystės esame pratinami prie ilgo kelio. Dar mažiau patikima atrodė tai, kad tavo kopti karjeros laiptais tau padės kompanijos senbuviai. Ne vienam galvoje ciksi nemalonūs prisiminimai, kaip į naują ir entuziastingą bendradarbį žiūri daugelyje įstaigų ir įmonių.

Aušrai stereotipus sugriovė kompanijos „Sėkmės dienos“. „Pati savo akimis pamačiau, kad šioje veikloje galima sparčiai kilti karjeros laiptais, – šypsosi Aušra. – O ir darbas įdomus. Man asmeniškai gal kiek sunkiau yra pirmą kartą užkalbinti žmogų, pasiūlyti jam paklausyti apie produktą, nes daugelis vis dar mano, kad tai eilinis per platintojus realizuojamas produktas. Man kol kas nėra lengva įrodyti žmogui, kad šie produktai padeda įveikti net įsisenėjusias ligas. Žinoma, viskas darosi paprasčiau, kai pats pabandai. Tad kol pati neišbandžiau, tol nepuoliau kitiems siūlyti. Tik daug produktų dar nesu išbandžiusi, nes tik gegužės mėnesį pradėjau dirbti. Tačiau ir to laiko užteko, kad pajusčiau jų efektyvumą.“

Dabar Aušra Vasiliauskytė tiki, kad šiame versle, į kurį įsijungti paskatino mama, ji pasieks sėkmę, kurios reikia, kad žmogus būtų laimingas. „Dar žmogui reikia ryžto, meilės, stimulo siekiant užsibrėžto tikslo“, – sako Aušra. Šiuo metu Aušros svarbiausias tikslas – baigti mokslus. Mergina pasidžiaugia, kad iš šeimos ji vienintelė siekia mokslo, siedama tai su didesnėmis savęs realizavimo galimybėmis, aukštesniu materialiniu pragyvenimu. „Be abejo, turiu ambicijų kilti karjeros laiptais ir „Forever“ kompanijoje“, – Aušra praskleidžia dar vieną savo tikslą.

Genovaitė Paulikaitė


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Kaip mokėmės siuvinėti atvirukąReklama