NAUJIENOS
Putinizmo klystkeliai

Sėkmė padėjo įgyti drąsos ir pasitikėjimo

Kategorija:

Miestas:

 „Dabar galvoju, kad esu sėkminga ir juntu, kad sėkmė širdyje sukelia labai gerą jausmą. Pirmiausia visose srityse atsiranda saugumo jausmas, – mintimis apie sėkmę dalijasi telšietė  Audronė Petrauskienė. –Žinoma, norint pajusti sėkmę, patirti jos sukeliamą džiaugsmą iš pradžių reikia įdėti labai daug darbo. Kaip sakydavo mano vyras: žaiskite. Tai aš ir žaidžiau.“

Į Forever kompaniją Audronė atėjo suviliota alijošiaus produktų. „Visi produktai, parduodami per tinklinę rinkodarą, yra geri, bet tarp jų nerasdavau alijošiaus, kuris, mano įsitikinimu, yra labai veiksmingas. Niekada nesižavėjau vaistinėse parduodamais preparatais, visada stengiausi rasti kažką geresnio, natūralesnio“, – sako Audronė.

Tiesa, jai tinklinė rinkodara buvo jau pažįstamą. Šioje veikloje ji jau turėjo patirties. „Žinojau, kad reikės dirbti, kad kartais mus laikys kitokiais, nes įsijungiu į būrį žmonių, kurie daro kažką ne taip, kaip įprasta, – kalba Audronė. –Žinoma, norint pasiekti gerų rezultatų, iš pradžių reikia dirbti su savimi, reikia susirasti žmones, kurie norėtų būti kitokiais. Reikia sušildyti savo aplinką. Kai iš pradžių eidavau į susitikimus, man būdavo labai sunku, baimindavausi, kad manęs gali nesuprasti. Dabar jau įgijau drąsos ir pasitikėjimo. Manęs jau nebegąsdina mintis, kad kažkas pasakys ne, kažkas pavadins mane keista. Žinios kaip geras vynas, joms susigulėti reikalingas laikas. Jei visi būtų mane palaikę, gal ir nebūčiau tiek pasiekusi, nebūčiau sukaupusi ir tiek informacijos. Pasitikėjimą sustiprino mama. Ji turėjo nemažai sveikatos problemų ir ji buvo tas žmogus, kuris sutiko savo problemas spręsti aloe vera produktais. Matau, kad produktai veiksmingi. Pati įsitikinau, kaip jie padėjo mamai susitvarkyti jos sveikatos problemas, pakeitė jos gyvenimo kokybę.“

Neseniai Audronė Petrauskienė ūgtelėjo dar vienu kvalifikacijos laipteliu. Dabar ji  yra pasiekusi „Assistant manager“ kvalifikaciją. Tai, pasak jos, žemas startas į „Manager“ kvalifikaciją, kas sudarys galimybes gauti didesnes pajamas, o tai reiškia dar didesnį saugumą ir pasitikėjimą savimi.

„Džiaugiuosi savo komanda. Visada smagu, kai turi su kuo pasidalinti informacija, pasitarti. Tik kartais namiškiai man papriekaištauja: girdi, vis tas tavo foreveris ir foreveris. Tačiau, jei esi muzikas, tu kalbi apie muziką, jei esi dainininkas – apie dainavimą, aš dirbu su forever produkcija. Tad nieko keisto, kad labai dažnai kalbu apie kompanijos produktus, kad kaupi apie tuos produktus, jų poveikį informaciją. Kuo turi daugiau žinių, tuo lengviau bendrauju su žmonėmis. Juk šiame darbe būna visko. Sutinki įvairių žmonių, tarp jų ir tokių, kurie bando tave kompromituoti, todėl reikia būti pasirengusiam atsakyti į visus klausimus. Jei kažko nežinau, nebijau pasakyti, kad šiuo metu to nežinau,  o pasiklaususi didesnę patirtį turinčių kolegų tą informaciją perduodu ir žmonėms“, – darbo, leidžiančio pajusti vis didesnį sėkmės skonį, patirtimi dalijasi Audronė Petrauskienė.

Genovaitė Paulikaitė


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Kaip mokėmės siuvinėti atvirukąReklama