NAUJIENOS

Skelbiama 21-oji Molėtų rajono dailės ir fotografijos premijos paroda-konkursas

Kategorija:

Miestas:

Jau trisdešimtį metų rajone kryptingai puoselėjama tautodailė bei amatai, nuo 1997 m. veikia profesionali Molėtų dailės galerija. Demokratiškai organizuota rajono Tautodailininkų draugijos veikla, naujai įsteigti Amatų centrai sudaro sąlygas kurti ir būti matomiems.  Šių dienų kūrėjas ne tik praeities žinovas, tradicijų tęsėjas, bet ir aktyvus šiuolaikinio kultūros proceso dalyvis, bendraujantis su žiūrovais, vertintojais, pirkėjais. Molėtų rajono dailės ir fotografijos premijos paroda-konkursas yra svarbus renginys, kuriame gali dalyvauti visi rajono menininkai bei kraštiečiai. Jį inicijuoja Molėtų rajono savivaldybės taryba, 1998 m. įsteigusi premiją už brandžiausius dailės ir fotografijos kūrinius.

Kiekvieno dalyvio prašome pristatyti vieną, du arba tris darbus į Molėtų dailės galeriją (Inturkės g. 4) rugsėjo 16-23 d.

Nijolė Aleinikovienė, mob. 8 626 96559

Šioje parodoje vyks atranka į Utenos apskrities liaudies meno parodos - konkurso „Aukso vainikas" atrankinį turą. Komisija visada vertina temos vientisumą.

Iškilmingas premijos įteikimas vyks rugsėjo 26 d. 14 val. Molėtų dailės galerijoje.
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

6 leciono (pamoka)Jonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama