NAUJIENOS

Skydiniai-karkasiniai namai: kas lemia populiarumą?

Kategorija:

Miestas:

Skydiniai-karkasiniai namai dažnai laikomi XXI amžiaus namais. Dėl daugybės šio tipo namų privalumų jie yra vieni populiariausių statybos sprendimų tokiose šalyse kaip Vokietija, Norvegija, Suomija. Šių namų gamybos technologijoms tobulėjant, jie įgauna vis didesnį populiarumą – ir ne veltui.

Daugiasluoksnių plokščių konstrukcija yra sukurta taip, kad pasiektų reikiamą šiluminę varžą. Stabilios šiluminės varžos charakteristikos visus metus, nepriklausomai nuo oro temperatūros – tai didelis skydinių namų privalumas, užtikrinantis ekologiškumą, energijos bei šilumos taupymą. Šie namai tinkami pastoviam gyvenimui.

Šių namų montavimas yra ypatingai greitas procesas, trunkantis vos kelias dienas. Greitai atliekami darbai leidžia namo savininkui nesijaudinti dėl nenuspėjamų oro sąlygų – reikiamos medžiagos yra atvežamos į vietą ir tą pačią dieną montuojamos. Kalbant apie visą projektą nuo pamatų statymo iki raktų išdavimo, jam reikia maždaug 3–4 mėnesių.

Šiuolaikiniai skydiniai-karkasiniai namai nei kiek nenusileidžia rąstiniams ar plytiniams namams, o daugeliu atžvilgiu net juos lenkia. Logistika ir darbai organizuojami daug paprasčiau ir tai lemia skydinių namų statybos ekonomiškumą.

Daugiau apie skydinių-karkasinių namų statybą: http://www.kriaute.lt


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama