NAUJIENOS

Su 90-uoju jubiliejumi pasveikintas Grigorijus Sologubovas

Kategorija:

Miestas:

Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputis lapkričio 20 dieną 90-ojo jubiliejaus proga pasveikino šilutiškį Grigorijų Sologubovą. „Jūs atmintyje man išlikęs kaip atsakingas pilietis, besidomintis savo gyvenamosios vietos saugumu, labai teisingas ir doras žmogus. Todėl labai džiaugiuosi, kad šiandien turiu galimybę pasveikinti sulaukus tokios garbingos sukakties“, – kalbėjo S. Šeputis.

Ramygalos rajone, Želniškės kaime, gimusio Grigorijaus Sologubovo gyvenimas prabėgo labai spalvingai, buvo pripildytas gražių poelgių, kelionių ir daugybės gražaus bendravimo. Tiesa, Grigorijaus vaikystė buvusi nelengva. Anksti mirė tėtis ir mama su keturiais vaikais likusi viena. O kur dar karo baisumai. Buvo nelengva išgyventi, sunkiai teko skintis kelią į laimę. Bet savo darbštumu ir užsispyrimu Grigorijui pavyko. Baigė jis pradinę mokyklą, o paūgėjęs įgavo tuomečio milicininko profesiją. Pirmasis senjoro paskyrimas buvo lemtingas. Jis išsiųstas į Uralą, o ten sutiko savo žmoną Valentiną. Neilgai trukus ir vėl paskyrimas, tik šį kartą į Lietuvą, į Šilutę. Taip Sologubovai savo šeimos istoriją tęsė Klaipėdos krašte. Sulaukė jie dviejų dukterų. Abi jos vieningai gyrė tėtį. „Visą savo gyvenimą jis buvo idealistas, labai darbštus ir mylintis ne tik savo šeimą, bet ir aplinkinius. Jis niekuomet negalėjo ramiai žiūrėti į neteisybę, yra ir nuo užpuolikų didvyriškai išgelbėjęs merginą“, – gražių žodžių tėčiui negailėjo dukra Marina.

Nors Grigorijaus jėgos jau nebe tokios kaip jaunystėje, o ir sveikata nelepina, jis be galo myli savo šeimą. Su žmona Valentina vis dar kartu eina gyvenimo keliu ir dabar džiaugiasi ne tik vienas kitu, dviem dukterimis, bet ir 4 anūkais bei 6 proanūkiais.

Komunikacijos skyrius


Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Lietiniai su vištiena ir pievagrybiais

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama