NAUJIENOS

Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Vaikų globos šeimynų kūrimasis ir plėtra: teorinės ir praktinės perspektyvos“


Miestas:

Lietuvos Respublikos Seimas, Lietuvos mokslo taryba, Vilniaus kolegija ir Lietuvos šeimynų asociacija lapkričio 17 d. organizuoja tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Vaikų globos šeimynų kūrimasis ir plėtra: teorinės ir praktinės perspektyvos“.

Konferencijos tikslas – atliepti Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ idėjas.

Pastaruoju metu daug kalbama apie vaikų globos sistemos pertvarką, vyksta konkretūs pertvarkos žingsniai. Po truputį atsisakoma tradicinių vaikų globos įstaigų, skatinamas labiau į vaiką orientuotos sistemos kūrimasis. Kaip viena iš palankesnių vaikui globos formų įvardijama šeimyna. Tačiau pokyčiai nevyksta taip greitai, kaip norėtųsi. Todėl konferencijoje bus analizuojamos įvairios politinės, mokslinės ir praktinės vaikų globos šeimynose perspektyvos; pristatytos, aptartos ir išgrynintos problemos, trukdančios vaikų globos šeimynose plėtrai bei vaikų, augančių vaikų globos namuose, mažėjimui.

Pranešimus skaitys Lietuvos ir užsienio (Olandijos, Belgijos, Lenkijos, Latvijos) mokslininkai, Lietuvos ir Latvijos praktikai - šeimynų kūrėjai ir nariai.

Konferencijos globėja – Lietuvos Respublikos Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė.

www.lrs.lt


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisGyvenimas už raudonųjų linijų

Sausio 20–26 d. energijų horoskopas

Sausio 13–19 d. energijų horoskopas

Reklama