NAUJIENOS

Tatjana Semenistaja: tapyba ant vandens – gyvenimo džiaugsmas

Kategorija:

Miestas:
Vis daugiau žmonių susidomi Ebru menu, pabandę vėl ir vėl imasi šios kūrybos. „Tapyba ant vandens – tai gyvenimo džiaugsmas, ramybė, savęs ir pasaulio pažinimas. Tai sielos skrydis ir harmonijos atradimas... Kūrybos laisvė, dinamika, nuostabus, įkvepiantis rezultatas“, – taip Ebru meną apibūdina Ebru meistrė, Klaipėdos M.Gorkio progimnazijos neformaliojo ugdymo mokytoja, kūrybinės studijas „Sielos simfonija“ vadovė Tatjana Semenistaja.
Tatjana Semenistaja dirba su ypatingais vaikais ir jų šeimomis, suteikdama jiems art-terapinę pagalbą ir palaikymą. Savo darbe naudoja humanistinės pedagogikos nuostatomis. Humanistinis ugdymas jungia tris pažinimo būdus: griežtą logiką – mokslą, prakilnius jausmus – meną ir tikėjimu praturtintą filosofiją.
Humanistinės pedagogikos žinių Tatjana mokėsi pas humanistinės pedagogikos kūrėją ir puoselėtoją, mokslininką, pedagogą, psichologą Šalvą Amonašvilį.
 
Tatjana Semenistaja organizuoja  edukacinius Ebru meno užsiėmimus, taip pat kviečia pasimėgauti muzikinėmis istorijomis ir piešiniais ant vandens.
 
https://drive.google.com/file/d/1-ODiETyiRYLkXiLWJMRRoU6fnEFkxvYa/view

Kontaktai

tel. +37065033313

El.paštas: sielossimfonija@gmail.com

www.sielossimfonija.lt
https://www.facebook.com/sielossimfonija/


Reklama