NAUJIENOS

Utenos apskrities ligoninėje – ne kasdienis įvykis

Kategorija:

Miestas:
Utenos apskrities ligoninėje atidarytas neatpažįstamai pasikeitęs Vaikų ligų skyrius.
Kaip sakė ligoninės direktorius Dalius Drunga, skyriuje gali būti gydomi 25 ligoniukai, kartu su jais gali būti ir mamos bei tėčiai. Vaikučiai turi atskiras lovytes, šalia jų – lovos mamoms ar tėveliams.

Lovas specialiai užsakytos platesnės, kad jose mama galėtų tilpti su vaikučiu (jei pageidaus) arba abu tėvai toje pačioje lovoje galės gulėti kartu su vaiku. Skyriuje yra reanimacijos palata su modernia įranga, žaidimų kambariai vaikams, poilsio vieta tėvams, koridoriai papuošti vaikų piešiniais. Direktorius juokavo, kad dalį patalpų specialiai paliko neremontuotų tam, kad čia būtų galima susukti dar vieną filmą apie Černobylį...
Naujojo skyriaus vedėja – Diana Vaiškūnienė. Tvarkant skyrių, buvo suremontuota 500 kv. m., tam skirta 460 tūkst. eurų ir 670 tūkst. įrangai įsigyti. Mažieji uteniškiai suremontuotame skyriuje gydomi jau nuo praėjusių metų rugpjūčio, o skyriaus atidarymas dabar – tai kartu padėka personalui, darbuotojams, visiems palaikiusiems ir tikėjusiems bei pasidžiaugimas ne kasdien atsitinkančiu įvykiu.
Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Panevėžio ligonių kasų direktorius Jonas Narbutas ir Utenos ligoninės direktorius Dalius Drunga. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, kitų Utenos įstaigų vadovai. Susirinkusius pasveikino Utenos, Zarasų ir Molėtų pirminių sveikatos priežiūros centrų vadovai bei Utenos kultūros centro šokių ir dainų ansamblio „Vieversa“ (vad. Roberta Macelienė) šokėjos, sušokusios „Kepurinę“, kačiukų rokenrolą ir pelyčių šokį. Mat šie metai – žiurkės metai.
Alvydas Katinas, sveikindamas susirinkusius, sakė, kad kiekvieno tėvo ir motinos džiaugsmas – sveiki vaikai. Tad Vaikų ligų skyriaus remontas ir atidarymas – yra vienas svarbiausių ligoninės projektų. „Nuoširdžiai dėkoju ligoninės administracijai, visam kolektyvui už šio projekto įgyvendinimą, – kalbėjo meras. – Linkiu nesustoti, eiti pirmyn ir įgyvendinti kitus, ant slenksčio „bestovinčius“ naujus projektus“.
Daug linkėjimų išsakė ir Panevėžio ligonių kasų direktorius Jonas Narbutas, „Vieversos“ vadovė Roberta Macelienė, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Utenos departamento direktorė Birutė Sapkauskienė bei kiti svečiai.

Nuotraukos – Vytauto Ridiko


Informaciją parengė:
Atstovė ryšiams su visuomene Lolita Kaminskienė


Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama