NAUJIENOS

Video paskaitų ciklas „KINŲ KALBA IR KULTŪRA“

Kategorija:

Miestas:
 Balandžio 9 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka pradeda nuotolinių paskaitų ciklą „Kinų kalba ir kultūra“.
Nori sužinoti daugiau apie šios šalies kultūrą ir kalbą? Sugriauti sklandančius stereotipus apie neįkandamą kalbos sunkumą? Jau senokai svajojai išmokti kažką naujo, tačiau neatradai tam laiko... Kviečiame į virtualias kinų kalbos ir kultūros pamokas.
Skirk 10 minučių  per dieną, du kartus per savaitę ir vos praėjus mėnesiui mokėsi kinų kalbos pagrindus, ir sužinosi dalelę šios egzotiškos šalies paslapčių bei įdomybių. Sakoma, jog kiekviena kalba atveria duris į naują pasaulį — atverk savąsias į Kiniją.
Paskaitas ves jauna bibliotekos specialistė, baigusi VDU Rytų Azijos šalių kultūras ir kalbas. Žinias gilinusi Kinijoje ir Taivane.
Vaizdo įrašai bus talpinami bibliotekos svetainėje www.biblioteka.lt ar Youtube kanale pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Pirma pamoka numatyta balandžio 9 d.
Diskusijos, namų darbai ir įvairiausi klausimai bus atsakyti uždaroje Facebook grupėje „Kinų kalba ir kultūra“. Prisijunk
 

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama